Прес-релізи

Вся правда про лазерну корекцію зору

Наука впевнено крокує вперед. Її велетенські ривки інколи захоплюють, інколи навіть лякають, але заперечувати їхню важливість точно не можна.

В галузі мікрохірургії очей за останні двадцять років сталося більше вагомих відкриттів, ніж за століття до цього періоду. Лікарі навчилися повертати зір навіть, здавалося б, безнадійним хворим будь-якого віку. Лазерна корекція зору — процедура яка займає небагато часу та дарує нечувані результати. Але як вона відбувається та чи насправді операція така безпечна, як про неї говорять лікарі?

Підготовка до операції

Перед процедурою важливо пройти всі підготовчі заходи, а саме: здати аналізи та відвідати кабінети з комп’ютерною діагностикою. Важливо пам’ятати, що рішення про те, чи варто проводити операцію, приймається спільно з лікарем. Зір не псується просто так. На все є своя причина. І якщо негативний вплив факторів, які призвели до погіршення функціонування зорових органів, не зупинити, це може призвести до повної сліпоти.

Лікар детально вивчає стан пацієнта. Варто наголосити на тому, що хоча про вікові обмеження корекції зору ніхто не говорить, все ж вони існують. До вісімнадцяти років організм активно розвивається, а це означає, що він самостійно може в багатьох випадках впоратися з проблемою погіршення зору, яке має вроджений чи набутий характер. Тому вікову групу пацієнтів, які не досягли 18-річного віку, можна зарахувати до особливої категорії. Та це не означає, що їм не потрібні профілактичні заходи у вигляді походів то офтальмолога.

Наступна особлива категорія людей — ті, кому за сорок п’ять. В більшості випадків, у таких пацієнтів відбуваються необоротні вікові зміни. Організм старішає, і разом з ним органи зору втрачають свій тонус. Операція, як правило, не приносить бажаних результатів, але інші методи лікування без хірургічного втручання можуть дати хороший ефект та зупинити втрату зору.

Що насправді чекає на пацієнта після корекції?

Дану операцію називають однією з найшвидших чудес медицини, адже вона гарантує пацієнтові швидку адаптацію та не потребує довготривалого періоду реабілітації. Пацієнт майже одразу може повернутися до свого звичайного життя. Але якщо причина погіршення зору крилася не в якихось генетичних відхиленнях, а в елементарному нехтуванні правил гігієни очей, то поки пацієнт не відмовиться від неправильного способу життя — його очі завжди буде переслідувати перевтома, яка і служила причиною звернення в клініку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги