Прес-релізи

Такі різні електронні сигарети: яким віддати перевагу?

Деякі питання найчастіше хвилюють новачків куріння електронних сигарет. Що потрібно знати про класифікацію? Яким буде перехід?

Електронні сигарети за останні кілька років здобули велику популярність. Багато позитивних відгуків можна почути від тих, хто вже зробив таке придбання, але стільки ж і негативних думок. Щоб пізнати істину, необхідно вивчити величезну кількість інформації. Але як відомо, будь-який курець завжди зробить по-своєму, незважаючи на вмовляння або відмовляння оточуючих.

Якщо ви все ж вирішили відмовитися від справжнього тютюну і купити електронні сигарети, обов'язково захочете дізнатися про їх класифікацію.

Параметри, на які слід спиратися

На упаковці виробник вказує розмір і продуктивність свого продукту, які зашифровані в абревіатурі A, B, C, D, E, F.

Сигарети класу A відрізняються невеликим діаметром до 0,4 мл і акумулятором малої місткості 80-160 мАг. Такі моделі мають не дуже насичений смак і виробляють лише трохи пару.

Клас B, С, D і E мають діаметри від 0,5/0,6/1,1/1,5 мл, а ємність акумуляторів від 160/180/280/650 мАг відповідно. Є ще сигарети класу F, але це в основному модифікації, характеристики яких пропонують самі виробники.

Той, хто вибирає золоту середину, вважає за краще клас С. Патрона цих сигарет вистачить на весь день. А ось класичними варіантами визнані вироби категорії D і E. Вони найбільше схожі на традиційні тютюнові вироби з насиченим ароматом і смаковими особливостями.

Курці з великим стажем стверджують, що більш приємні відчуття від куріння дарують електронні сигарети високих класів.

Перехід — які його особливості

Це ще одне питання, яким цікавляться новачки. Говорити про те, що він буде зовсім непомітним, було б неправильно. Відмова від шкідливої звички дасть про себе знати. Найбільш частими симптомами, які турбують курців електронних моделей сигарет, є легкі головні болі або нудота, стомлюваність і ломка плечового поясу, іноді дає про себе знати кашель. Треба зауважити, що всі ці симптоми сигналізують про початок перших етапів очищення організму. Як тільки він позбавляється звичних доз нікотину, тут же змушений перебудуватися. Це буде відбиватися і в обмінних, і в очисних процесах. Таку реакцію викликають гліцерин, ароматизатори та пропіленгліколь.

Якщо у вас немає індивідуальної нестерпності до компонентів рідини, якою заправляють картриджі, можна не турбуватися.

Процес перебудови тривалим не буде. Він проходить протягом місяця і залежить від особливостей вашого організму.

Інтернет-магазин SMOL.NET.UA запрошує всіх, хто намагається відмовитися від традиційного куріння, замінивши звичайну сигарету електронною. Також у нас у продажу є комплектуючі: випарники, кліромайзери і баки, акумулятори та моди, зарядні пристрої та кабелі, рідина для наповнення та інші аксесуари.

Ласкаво просимо до каталогу SMOL.NET.UA!

електронні сигарети

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги