Прес-релізи

ПРЕЗЕНТУЄМО ОФІЦІЙНИЙ ПОСТЕР СПЕЦІАЛЬНОЇ ФЕСТИВАЛЬНОЇ ПОДІЇ «МОЛОДІСТЬ. ПРОЛОГ» (21-22 ЖОВТНЯ).

Вже за два тижні стартує «Молодість. Пролог» – тизер 47-го кінофестивалю, що відбудеться 21-22 жовтня 2017 року.

Головний символ фестивалю – це «Скіфський Олень». Саме він надихнув нас на ідею цьогорічного фестивального плакату. Роги нашого оленя заквітчані, адже він вітає нову весняну «Молодість». Як вам уже відомо, ми оновили наш кінофорум, і з наступного року він проходитиме навесні. 47-мий фестиваль заплановано на 27 травня - 3 червня 2017 року.

 

Нове обличчя нашого кінофоруму ви побачите очима креативної команди True Advertising Group – людей, які створили весь візуальний образ нової сучасної "Молодості". Усе – від головного постеру до запрошень, каталогу, афіш і ще безлічі матеріалів, над якими попрацювала команда, пронизано неймовірною ідейністю, любов'ю й душею, яку вкладено у кожну літеру та зображення.

 

«Ми не лише рекламна агенція, не просто дизайн-студія або креативна компанія, ми – команда людей, які хочуть допомагати, творити, розвивати і розвиватися. Саме тому нам надзвичайно цікаво працювати з «Молодістю», тому що ми теж люди мистецтва, люди творчі, люди, які вболівають не лише за свою справу, а й за розвиток нашої країни! В агенції об'єднались найкращі представники різних професій із метою створити унікальну рекламу», – каже директор TRUE Advertising Group, Анна Вертегел.

 

Раніше ми повідомляли про те, що у оновленої "Молодості" з'явиться новий сайт. Концепція постеру спеціальної фестивальної події «Молодість. Пролог» є продовженням дизайну нашого майбутнього веб-представництва, який розроблений компанією WD&SS. Web-партнер нашого фестивалю Web Design & Software Solution поділиться із нами новими ідеями дизайну, високих технологій та маркетингу.

 

«Ми пишаємося тим, що починаємо співпрацювати з  легендарним  кінофестивалем «Молодість» - говорить Ірина Михальова, маркетинг-директор компанії WD&SS, - Вірю, що наше партнерство допоможе залучити молоду, активну аудиторію,  що мислить цифровими трендами, до такої масштабної події. А команда WD&SS, зі свого боку, привнесе нові тенденції дизайну і маркетингу, вдихнувши нове життя у розвиток кінофестивалю «Молодість».

 

Сайт компанії http://wdss.com.ua


 

C:\press secretary\утвержденные постеры Молодость_пролог\Журнал тыждень  205х270 (210х280).jpg


КОНТАКТИ:

 

Анастасія Пугач,

 

прес-секретар фестивалю

 

0956714313

 

press@molodist.com

 

https://www.facebook.com/molodistkiff

 

https://molodist.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги