Прес-релізи

Toyota RAV4 Hybrid на шостому Фестивалі вуличної їжі

Вже вшосте за цей рік Toyota вітала своїх фанів на одній з найцікавіших гастрономічних подій країни – Фестивалі вуличної їжі. 23-24 вересня на стенді бренда відбулося справжнє арт-свято. Головними зірками шоу стали два інноваційні та прогресивні гібридні автомобілі Toyota RAV4 Hybrid. Черга шанувальників бренда вишикувалася, аби записатися на тест-драйв в одному з офіційних дилерських центрів Toyota в Україні. Ну а ті, кому хотілося відчути неповторне задоволення від керування першим в Україні повноприводним гібридним автомобілем Toyota, отримали цю можливість завдяки окулярам віртуальної реальності. Після такого вражаючого досвіду охочих пройти реальний тест-драйв стало ще більше.

Як учасник фуд-фесту бренд не забув і про гастрономічні інновації. Концепція гібридних технологій може бути застосована практично у будь-якій сфері життя – перевірено Toyota. А результат неодмінно буде трендовим та екологічним. Тож відвідувачі стенду із цікавістю смакували креативним частуванням від бренда – попкорном, обробленим рідким азотом. Але на цьому сюрпризи не закінчувалися. Традиційно Toyota розробляє нетривіальну фотозону для своїх відвідувачів. Цього разу вона була оформлена у вигляді кошика з повітряною кулею та розміщувалася не на землі, як минулого разу, а вертикально. Так бренд поєднує розваги з демонстрацією власної екологічної концепції.

Toyota RAV4 Hybrid – справжній автомобіль-трендсеттер. Особливий у всьому, він оснащений двома електродвигунами – по мотору на кожну вісь – із сумарною потужністю гібридної силової установки 197 к. с. (145 кВт). Виняткова відмінність гібрида полягає у використанні більше одного джерела енергії – двигуна внутрішнього згоряння та гібридної батареї. Варто зауважити, що заряд батареї при цьому завжди автоматично залишається в межах від 40 до 80%. Завдяки цьому автомобіль дозволяє суттєво заощаджувати, адже він максимально ефективно та розумно використовує кожну краплю пального. У поєднанні з вражаючими характеристиками безпеки та рівнем екологічності, принципово високим для цієї модифікації, Toyota RAV4 Hybrid перетворюється на автомобіль майбутнього, який ви можете дозволити собі вже сьогодні.

За додатковою інформацією щодо Toyota, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

Цей інформаційний матеріал не є рекламою послуг, пов'язаних із фестивальною діяльністю. За інформацією про фестиваль звертайтеся на веб-сайт організатора http://ulichnayaeda.com.ua/.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги