Прес-релізи

Онлайн-бронювання квитків — чудова можливість заощадити час і кошти

Плануєте подорож чи відподчинок за кордоном? Скористайтеся сервісом онлайн-бронювання квитків.

Сучасні технології роблять життя комфортнішим та відкривають кожному з нас нові можливості. Ще кілька десятків років тому подорож до іншої країни була надзвичайною подією. До неї довго готувалися, долаючи безліч перепон та труднощів. Сьогодні ви маєте шанс гайнути на вихідні до будь якої європейської країни чи провести відпустку на екзотичному курорті. Щороку чисельність українців, що вирішили скористатися цією можливістю, зростає. Експерти туристичного ринку впевнені, що ця тенденція буде посилюватися.

Як найкраще підготуватись до подорожі?

Спонтанність — чудова риса, що привносить в життя яскраві барви та незабутні спогади. Проте більшість людей надають перевагу плануванню подорожей. Заброньований заздалегідь готель, квитки на літак чи поїзд, пошук найвигіднішого маршруту допоможуть зекономити кошти та запобігти виникненню прикрих несподіванок, здатних зіпсувати відпочинок чи зірвати ділову зустріч.

І знову у пригоді стануть сучасні технології. Ви можете використати сервіси онлайн-бронювання. Достатньо лише набрати в стрічці пошуку «купить авиабилет» — і вам запропонують безліч можливостей для подорожі у будь якому напрямку. Таких сервісів дуже багато. Як знайти найзручніший з найвигіднішими умовами?

Компанія Вusiness Visit

Скориставшись послугами сервісу, ви отримаєте змогу заощадити до 30% коштів:

  • Тут можна забронювати квитки на усі види транспорту, номер у готелі, туристичні тури, орендувати автомобіль. Ви отримуєте доступ до найширшої бази пропозицій та шанс вибрати найвигідніші з них.
  • Компанія допомагає оформити закордонний паспорт, страхові поліси та візи у 44 країни. Вам не потрібно витрачати час на черги, псувати нерви через складнощі в отриманні документів та дозволів. Усі турботи беруть на себе менеджери компанії.
  • Бронюйте квитки заздалегідь — і отримуйте відчутні знижки. Якщо ви зробили заявку за 30 чи 20 днів до дати вильоту літака, вартість перельоту буде значно нижчою.
  • Компанія надає бонуси корпоративним клієнтам та туристичним фірмам. Придбайте тур у партнера Вusiness Visit і отримайте приємні знижки на подорож.

Немає необхідності витрачати час та кошти на поїздку по паперовий квиток. Після завершення процедури бронювання та підтвердження переказу грошей ви отримаєте на e-mail електронний проїзний документ на фірмовому бланку Вusiness Visit. Вам потрібно лише роздрукувати його і надати в авіакасу для отримання посадкового талону.

Перелік послуг компанії не обмежується онлайн-бронюванням квитків. Тут пропонують комплексний сервіс і дбають про комфорт клієнтів під час подорожей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги