Прес-релізи

Сервісна весняна програма Porsche – найвищі стандарти обслуговування

Сервіс Porsche настільки ж унікальний, як і автомобілі Porsche– він цілком може носити назву «центр досконалості», оскільки професіоналізм технічного персоналу, найсучасніше обладнання, швидкість виконання робіт, проста та зрозуміла система ціноутворенняв поєднанні з індивідуальним підходом до кожного споживача формують ті враження, які відповідають високим стандартам легендарногобренду.

Цієї весни власники автомобілів Porsche можуть скористатися декількома пропозиціями, пов’язаними з сервісним обслуговуванням їхніх автомобілів.

Зокрема,власники автомобілів можуть пройти весняну діагностику автомобіля після складних зимових умов експлуатації. Згідно таблиці контрольної технічної перевірки в автомобілі буде перевірено всі ключові компоненти, а саме:системубезпеки, двигун, підвіску, нижню частину автомобіля, прилади освітлення, а також обладнання салону та екстер’єру.

Також рекомендуємо пройти перевірку системи кондиціонування, яка включає візуальний огляд та тестування всіх компонентів системи. За необхідності можна зробити тест на герметичність системи кондиціонування охолоджуючої рідини та заправити охолоджувачдо відповідного рівня.

Власникам спортивних автомобілів пропонуємо розпочати гоночний сезон – для того, щоб початок був успішним, офіційні дилерські центри пропонують перевіркуавтомобіля до та після перегонів. Стандартний перелік послуг з підготовки спортивних автомобілів включає перевірку усіх необхідних компонентів, освітлювальних приладів та обладнання для забезпечення комфорту в автомобілі, а також стану аеродинамічного обвісу. За бажанням власника автомобіля може бути відрегульовано розвал коліс, а також колії передніх та задніх коліс.

В дилерських центрах Porsche представлено широкий вибір додаткового обладнання на автомобілі – Porsche Tequipment, якерозробляється та проходить тестування в центрі досліджень та розробок Porscheу місті Вайзах. Уся продукція перевіряється на кожній стадії розробки для бездоганної якості та довговічності, щоб відповідати найсуворішим вимогам та стандартам Porsche. Крім того, серед переліку товарів, що пропонуються власникам Porsche, можна знайти дитячі автомобільні крісла, багажники для перевезення велосипедів та човнів, а також чохли для усіх моделей (як для відкритого зберігання авто, так і для зберігання у приміщенні).

Для потужних автомобілів Porsche важливимє використання протестованої гуми, якаствореназ урахуванням найвищих вимог до безпеки автомобілята його динамічних характеристик. То ж в дилерських центрах можна знайти широкий вибір літніх комплектів шин та дисків для моделей Boxster, Cayman, 911, Panamera та Cayenne. А для бажаючих продемонструвати свою індивідуальність світу та змінити зовнішність  автомобіля, пропонується послуга з фарбування дисків автомобіля у бажаний колір.

Справжніх прихильників бренду не залишать байдужими колекції одягу від Porsche Design Driver’s Selection. Стильні аксесуари та одяг з неперевершеним дизайном та функціональністю дозволяють відчувати причетність до легендарного бренду повсякчасно. До уваги відвідувачів дилерських центрів – колекція Martini Racing, а також колекція 918 Spyder. Перша унікальним чином поєднує стиль життя та історію. Характерні смужки є традиційними та одразу помітні.Колекція 918 Spyder присвячена високопотужному спортивному автомобілю, що вирізняється контрастними строчками, динамічними лініями та яскравим зеленим кольором. У колекціях можна знайти футболки, кофти, кепки, кросівки, а також цілий ряд аксесуарів – стрічки для ключів, комп’ютерні мишки тощо.

Подробиці щодо Сервісної весняної програми Porsche, а також перелік наявної сувенірної продукції можна дізнатися в салонах офіційних дилерів Porsche http://www.ua.porsche.com/dealersmap.php?l=ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги