Прес-релізи

Короткий огляд виробників витратних матеріалів для принтерів

У сучасному світі техніка для друку займає одну з перших сходинок серед необхідних у повсякденному житті речей. Фотографії, журнали, плакати, газети, листівки та інші надруковані матеріали зустрічаються нам щодня.

Багатофункціональні друкуючі пристрої використовуються не тільки для роботи на підприємствах, а й приватними особами для домашнього користування. Тому час від часу кожен користувач стикається з необхідністю заміни певних деталей принтера або поповненням ресурсів для його подальшого ефективного функціонування.

На будь-який смак і гаманець

Сьогодні ринок друкувального обладнання може запропонувати користувачам величезний асортимент техніки, комплектуючих та інших необхідних витратних матеріалів. Всесвітньо відомі європейські, китайські та американські компанії пропонують асортимент товарів на будь-який смак і гаманець.

Такі світові виробники як Canon, Hewlett Packard, Inksystem, Epson, Philips, IBM, Samsung, Apple розробляють високоякісні і сертифіковані комплектуючі для друкуючих пристроїв.

Компанія Inksystem одна з небагатьох, хто може похвалитися своїми досягненнями. Довгі роки роботи дали свої результати. Завдяки новітнім технологіям виробник винайшов альтернативні витратні матеріали, що не відрізняються за якістю від оригінальних витратних матеріалів і в результаті мають більш приємну вартість.

На відміну від своїх конкурентів Hi-black, Print-Rite і інших фірм, які розробляють сумісні витратні матеріали, компанії Ink-Tec і Інксистем мають міжнародне визнання і представляють на ринок перевірену продукцію вищої якості.

Знаменита СНПЧ стала незамінним елементом для багатьох користувачів. Завдяки суперміцній та екологічно нешкідливій конструкції економний друк став реальністю. Система безперервної подачі чорнила на сто відсотків сумісна з пристроєм і чудово функціонує, економно витрачаючи чорнило. СНПЧ передбачає необмежене користування і економію коштів на кожному відбитку. Вигідне відкриття підкорило серця багатьох користувачів і стало набагато популярнішим за оригінальні комплектуючі.

Але питання про те, що ж краще і надійніше для принтера: оригінальні чи альтернативні комплектуючі до цього дня все ж знаходиться під сумнівом. І хоча тема економії актуальна завжди, багато користувачів не ризикують і залишаються вірними оригінальним витратних матеріалів. Наприклад, японські компанії НР, Epson і Canon десятиліттями випускають перевірену продукцію, в якій ще ніхто не засумнівався.

У будь-якому випадку вибір витратних матеріалів залишається за вами. Вибирайте тільки перевірену і сертифіковану продукцію!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги