Прес-релізи

Все, що потрібно знати про італійські ігристі вина - від сайту Алкомаг

Італійські ігристі вина - атмосферні та оригінальні напої, які можуть скласти цілком достойну конкуренцію класичному французькому шампанському. У статті ми розповімо про декілька важливих позначень, які допоможуть зорієнтуватися при виборі напою, а також про найпопулярніші види ігристого.

Ну а якщо ви полюбляєте класику, рекомендуємо оригінальне шампанське у Києві за ексклюзивними цінами від Алкомаг!

Італійські бренди випускають ігристі вина двох ступенів "шипучості":

  1. Spumante - вина сильно газовані, як шампанське.

  2. Frizzante - менш шипучі, полуигристі вина.

Самі популярні види вишуканих вин у Італії

  • Асті - ігристе вино, яке називається в честь однойменного італійського регіону в Пьемонте. Належить до напоїв, назва яких контролюється по походженню. Практично усі вина виробляються по модифікованій методиці Шарма, використовуючи виноград сорту мускат.

Вишукане шампанське Асті можете придбати за дуже вигідною ціною вже зараз! Заходите на сайт Alcomag!

  • Prosecco - досить легкий напій, виготовлений за методом Шарма, найчастіше в регіоні Венето. Особливість напою не передбачає тривалої витримки, тому краще пити його молодим. Відмінно піддійте як демократична альтернатива шампанському.

  • Lambrusco - вино з одного й того ж виноградного сорту, який виробляється в області Емілія-Романья. Самою великою популярністю користується рожевий, а також червоне полусухе Ламбруско. Масовий продукт, який популярний як в Італії, так і в Європі. Так само не пригодно для тривалого зберігання, пити його краще всього свіжим і молодим. Ідеально підходить для літа.

  • Fragolino – у першу чергу, це виноградний сорт, який, між іншим, у нас називають Ізабеллою. Вина Фраголіно цінуються за їх легким і приємним запахом полуниці, а також за освіжаючий ягідно-фруктовий смак. Але в Європі даний сорт заборонено в комерційному виробництві, як і інші виногради виду Vitis labrusca. Незважаючи на цю заборону в магазинах то і діло можна зустріти вина з назвою Фраголіно, в чому секрет? Насправді дані напої вже не мають ніякого відношення до сорту, в честь якого отримали назву. Виробляють вино з дозволених сортів, після чого додають в напій ягідні соки або ароматизатори, щоб штучно відтворити потрібний смак.

Як видно, італійські винороби пропонують широкий асортимент ігристих вин, серед яких можна знайти і достойні напої для урочистого випадку, а також доступні варіанти для романтичного вечора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги