Прес-релізи

УНІКА запускає ЕКО-КАСКО в Україні

- Страхова компанія УНІКА розширює продуктову лінійку, задовольняючи попит своїх клієнтів. - Нова пропозиція для електрокарів в Україні. - УНІКА дбає про майбутнє та зберігає природні ресурси.

Страхова компанія УНІКА, дотримуючись стратегії материнської компанії UNIQA Insurance Group, бере участь у проектах зі збереження довкілля, а також упроваджує еко-політику безпосередньо у свій бізнес – страхування. 

У вересні 2017 року Страхова компанія УНІКА першою в Україні запропонувала страхування для електрокарів ЕКО-КАСКО.

Окрім опцій класичного страхування КАСКО новий ЕКО-КАСКО має низку відмінностей і переваг:

  • спеціальна ціна при страхуванні електрокарів;
  • захист від ризику пошкодження батареї у всіх страхових випадках;
  • відшкодування в разі пошкодження зарядного кабелю в результаті страхового випадку, зокрема викрадення.

Для електрокарів, що застраховані за ЕКО-КАСКО, УНІКА пропонує допомогу в дорозі на випадок розрядки акумулятора.

Олена Ульє, голова правління Страхової компанії УНІКА: «Надання найкращого захисту для клієнтів – це основа страхування. Саме тому ми постійно вдосконалюємо наші продукти з урахуванням провідних тенденцій, розвитку технологій і досвіду роботи з клієнтами».

Орієнтована на якість надаваних послуг, УНІКА якісно і без затримок урегульовує страхові події та здійснює виплати страхових відшкодувань.

Щоб отримати детальнішу інформацію, переходьте за посиланням https://uniqa.ua/ua/private/auto/kasko/ та залишайте заявку на сайті.

Довідка:


UNIQA в Україні

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні УНІКА та УНІКА Життя, центральні офіси яких містяться в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Понад 1 тис. працівників UNIQA в Україні обслуговують близько 700 тис. страхових полісів.

UNIQA InsuranceGroup

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 20 тис. працівників та ексклюзивних партнерів UNIQA Group обслуговують понад 9,6 млн клієнтів у 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку 21%. Працює на 15 ринках Центральної та Східної Європи, що розвиваються: Албанії, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косова, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини та України. До UNIQA Group також входять страхові компанії у Швейцарії та Ліхтенштейні.

UNIQA – контакти для преси в Україні:
Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70а
+38 044 225-60-00 (вн. 13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua
www.uniqa.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги