Прес-релізи

Чи можна самостійно відрегулювати вікна ПВХ, чи знадобиться допомога майстрів?

Кожен погодиться, що вікна вважаються очима будинку. Ось чому вони завжди повинні бути в ідеальному стані (помиті, однакового кольору). А ще важливо стежити за їх технічним станом. Адже від цього залежить, наскільки щільно вони прилягають до стулок. Якщо герметичність порушується, в квартирі утворюються протяги.

Жоден із користувачів не буде радий ситуації, що виникла. Ось чому виникає питання, чи можна якось відрегулювати вікна ПВХ? Чи потрібно викликати фахівців компанії https://www.okna-master.kiev.ua/?

Що робити в такому випадку?

Будь-які неполадки у віконному полотні викликають у користувачів паніку. Але не варто нервувати заздалегідь. Регулювання — це звичайний процес, який дозволяє продовжити термін служби полотна.

В яких випадках регулюють конструкцію?

  • затирання стулок;
  • зміна сезонів.

А тепер детальніше.

Почнемо з першого пункту. Через якийсь час користування стулка починає опускатися і треться при відкриванні та закриванні об раму. Деякі ігнорують незручності та продовжують користуватися далі, що призводить до повного виходу з ладу конструкції.

Щоб позбутися цієї проблеми, вам потрібно відкрити вікно і у верхній його частині покрутити гвинт регулювання в певну сторону (за годинниковою стрілкою — стулка піднімається, проти годинникової — опускається). Подивіться на результат. Якщо нічого не допомогло, поверніть все як було та скористайтеся іншим методом.

З нижньої петлі зніміть захисний ковпачок і поверніть її в потрібну сторону. Принцип той же, що і в попередньому випадку. За використання одного з цих методів проблема зникне.

А тепер докладно про регулювання при зміні сезонів. У більшості випадків механізм виставляють у середнє положення. Багато хто його навіть не змінює: в принципі воно підходить для будь-яких погодних умов. Але якщо ви страждаєте від морозів, виставте максимальный режим, а на літній період зробіть мінімальний.

Для зміни положення скористайтеся плоскогубцями або шестигранником. Хоча є такі конструкції, де все можна зробити й без допомоги інструментів. Проводьте таку процедуру два рази на рік (восени та навесні). Це допоможе не тільки контролювати кліматичну ситуацію в приміщенні, але й продовжить термін служби фурнітури.

Якщо розібратися, у регулюванні віконних полотен немає нічого складного. Господар і сам може впоратися з цією справою. Головне — дотримуватися правил. Якщо ви стикаєтеся з таким уперше, не буде зайвою консультація фахівців «Вікна-Майстер». Вони наочно покажуть весь процес і допоможуть уникнути помилок. А взагалі періодично запрошуйте професіоналів для повного огляду конструкції. Таким чином ви продовжите термін служби полотен.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги