Прес-релізи

Ювілейний ГОГОЛЬfest 2017

З 7 по 17 вересня 2017 року в Києві відбудеться ювілейний десятий мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬfest. В цьому році під події ГОГОЛЬfest будуть задіяні 3 місця: ВДНГ (просп. Академика Глушкова, 1), Національний центр Александра Довженка (Довженко-Центр, вул.Васильківська, 1) і Театр на Подолі за адресою Андріївський узвіз, 20 Б.

В рамках фестивалю будуть представлені такі напрями сучасного мистецтва як театр, хореографія, візуальне мистецтво, академічна, альтернативна та електронна музика, опера, цирк, готуються літературна, освітня програми та програма для дітей. До складу міжнародної програми входять проекти з 13 країн - Франції, Італії, Голландії, Норвегії, Литви, Німеччини, Швейцарії, Грузії, Великобританії, Іспанії, Вірменії, Румунії та США.

 

На 10-й, ювілейний, рік свого існування фестиваль придбав міжнародне значення, отримавши в червні 2017 р. Міжнародний сертифікат європейського знаку якості EFFE від Європейської Асоціації Фестивалів (EFA).

 

Продовжуючи традицію минулих фестивалів з лейтмотивами "Храм", "Мистецтво війни / мистецтво світу" і "Вавілон", цього разу Влад Троїцький вибрав нову концепцію для ювілейного ГОГОЛЬfest - тему "Ковчег".

 

"Ми живемо в світі, який постійно нав'язує нам почуття катастрофи, почуття, що завтра все буде погано.Стає ясно, що так жити не можна. Необхідне місце, де для того, щоб не втратити своєї свободи, відчуття себе людиною, можна було б реалізувати себе. Але де це місце? Що це за місце? Які там правила? Ми поставили собі ці питання і тому назвали концепцію наступного  ГОГОЛЬfest 2017 - “Ковчег". Ковчег - як місце спасіння. Ковчег - як місце життя. Ковчег - як місце натхнення", - говорить Влад Троїцький.

 

Втіленням цієї ідеї та заключною частиною знаменитої біблійної оперної трилогії Влада Троїцького стане спільна українсько-швейцарська опера-балет Ark, створена за мотивами Пісні Пісней царя Соломона зі Старого Заповіту. Хореографом-постановником виступає Оскар Шакон, у минулому прем'єр трупи Моріса Бежара, а зараз прем’єр Королівського Балету Британії, режисер-постановник - Влад Троїцький, за участю трупи Totem Dance під керівництвом Кристини Шишкарьової.

 

Продовженням ідеї Ковчега та одним з найяскравіших проектів ГОГОЛЬFest цього року є GogolFest ArkSquat. GogolFest ArkSquat - це територія, де художники, скульптори, перформери та всі творчі особистості можуть зібратися і реалізувати запропоновану концепцію Ковчега в реальності. ArkSquat знаходиться на території колишньої кінокопіровальної фабрики і розпочав свою роботу 25 липня. GogolFest ArkSquat буде працювати до закінчення фестивалю. По закінченні фестивалю будівлю буде зруйновано.

 

7 вересня в Довженко-центрі відбудеться пре-паті відкриття ГОГОЛЬfest 2017 року з показом нового проекту Влада Троїцького - лялькового кабаре «ЦеШо?», і прем'єрою вистави «Володар мух» за романом Вільяма Голдінга режисера Давида Петросяна.

 

8 вересня в театрі на Подолі буде показаний балет "I Baslacchi. Omaggio a Fellini" від італійського колективу Compagnia Artemis Danca.

 

9 вересня заплановано урочисте офіційне відкриття ГОГОЛЬfest 2017 на ВДНГ з шоу-перфомансом Dreams Off за участю ДахаБраха на Великій Вуличній сцені та виставою «А Celebration Service» по Мередіт Монк у Концерт Холі. У Довженко-Центрі в новому просторі театральної платформи "Сцена 6" покажуть спектакль "Stop Being the Poor" норвезького Proxy Тheatre. А в Театрі на Подолі відбудеться перформативна інсталяція "The Art of Brown Soil" від бельгійського Ensemble Nadar.

 

10 вересня - вранці для дітей вистава від британського лялькаря Ендрю Пурвіна, а ввечері - прем'єра опери-балету  “Ark” і масштабного шоу «uTopia» від фрік-кабаре Dakh Daughters.

 

С 11 по 15 вересня - насичена театрально-хореграфічна програма, де зокрема можна побачити вистави нової української незалежної сцені.

 

16 вересня - буде відзначено грандіозною виставою на ВДНГ театрально-циркового  перфоманс-кабаре “Terabak de Kyiv” від кабаре Terabak (Франція) та Dakh Daughters.

 

17 вересня - закриття ГОГОЛЬfest спектаклем «Фантазія» від Вільнюського Малого театру під керівництвом Р. Тумінаса в Театрі на Подолі, а в Довженко-Центр акустичним концерт-перфомансом від Ensemble Ascolta (Німеччина).

 

Крім традиційного продажу квитків на окремі спектаклі, за якими, як і раніше, гості отримують вільний вхід на всі території фестивалю, в 2017 році році буде введена система абонементів. Абонементи плануються двох видів: на всі дні фестивалю та на вікенді. Абонемент дає право відвідування всіх заходів ГОГОЛЬfest на всіх локаціях, крім спеціальних. Серед таких заходів, наприклад, вистави в закритих залах. На цих локаціях буде потрібна додаткова реєстрація (через обмежену кількость місць). Ця система дозволить гостям ГОГОЛЬfest істотно заощадити на придбанні квитків та гарантувати бронювання місць на заходах, що іх зацікавили.

 

Інформація про ГОГОЛЬfest

Фестиваль ГОГОЛЬfest проходить в 10 разів під патронажем його беззмінного керівника і натхненника Влада Троїцького. Місія фестивалю - створення інноваційного простору художнього діалогу і міжкультурної конверсії.

 

Офіційні партнери ГОГОЛЬfest  2017: StarLight Entertainement, Сoncert.Ua, ВДНГ, Довженко-Центр, Київський академічний драматичний театр на Подолі.

 

Фестиваль проходить за підтримки КМДА, Міністерства культури України, Посольства США в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Литви в Україні, Посольства Ізраїлю в Україні, Посольства Бельгії в Україні, Італійського інституту культури в Україні, Литовського культурного інституту в Україні, Французького інституту культури в Україні, Посольства Франції в Україні, Міністерства закордонних справ в Норвегії, Міністерства культури в Норвегії, Польського інституту у Києві, European Cultural Foundation, Swiss Cooperation Office Ukraine, Kulturamt des Landeshauptsadt Stuttgart, Ministerium für Wissenscha ft, Forschung und Kunst Baden Württemberg, Goethe-Institut Ukraine.

 

Медіа-партнери: Новое Время, Левый Берег, Styler (РБК-Україна), L'Officiele, platfor.ma, bit.ua, The Village.Ukraine, Cultprostir, Наш Київ, Сhernozem, Old Fashioned Radio, Іntercity

 

Партнером GogolFest ArkSquat і проекту побудови Ковчега на ВДНГ виступає компанія Sadolin.

 

Don Simon - офіційний винний партнер ГОГОЛЬfest на ВДНГ.

 

Прес-секретар Литвинова Дар'я

tel .: 050 58 68 440

e-mail: darialitvinova86@gmail.com