Прес-релізи

LvivMozArt оголошує про офіційний запуск радіо класичної музики "Radio Mozart"

Менше двох тижнів залишається до старту найяскравішої музичної події цього літа - міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt. Вперше у Львові класика звернеться до глядача у поєднанні з новими форматами виконання. Незвичні інсталяції, віжуал-арт, перформанс, виступи світових зірок вражатимуть львів'ян та гостей міста протягом восьми днів з 18-25 серпня.

Особливим завданням Фестивалю є презентація композиторського спадку та ролі Франца Ксавера Моцарта для міста та України, а також презентація  творів, які в архівах чекали на своє виконання більше, ніж 190 років.

Однак, вже зараз, намагаючись відкрити класику для якомога більшої кількості людей, організаторами фестивалю підготовано особливий подарунок. Команда LvivMozArt спільно з командою Radio Skovoroda оголошує про запуск Radio Mozart (www.radioskovoroda.com/mozart) - радіо, яке, без сумніву, стане найкращою знахідкою для всіх шанувальників класичної музики. Слухачі радіо матимуть змогу, одночасно, з прослуховуванням музичних творів класиків різних епох слідкувати за всіма новинами та анонсами фестивалю.

Радо запрошуємо Вас до прослуховування Radio Mozart. Надіємось, завдяки такій ініціативі організаторів Ви зможете розширити свої музичні пізнання у різноманітті шедеврів світової класичної музики.

***

Детальніше про міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt за посиланням: www.mozart.lviv.ua

Слухати Radio Mozart: www.radioskovoroda.com/mozart

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги