Прес-релізи

Нова найпотужніша модель Gran Turismo

Пристрасть, технічна досконалість та розкіш для найвибагливіших – новий Panamera Turbo S

Штутгарт. Нова модель в лінійці Gran Turismo підіймає стандарти для спортивних 4-дверних автомобілів класу «люкс» до якісно нового рівня. Компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт представляє Panamera Turbo S, який поєднує відмінні технічні характеристики, ефективність, динаміку та комфорт. Двигун V8об’ємом 4,8 л з двома турбокомпресорамизабезпечує 550 к.с. потужності, що на 50 к.с. більше, ніж у потужного двигуна моделі Panamera Turbo. В той же час крутний момент збільшено з 700 до 750 Нм. В режимах “Sport” та “Sport Plus”пакетуSport Chrono Turbo8-циліндровий двигун забезпечує 800 Нм в рамках так званогорежиму«overboost».

Динамічні показники даної моделі поліпшено у порівнянні з Panamera Turbo: завдяки функції Launch Control 100 км/год досягаються за 3,8 с, максимальна швидкість становить 306 км/год, при цьому витрати палива залишаються на рівні 11,5 лзгідно умов NEDC. Якщо на автомобіль встановити 19-дюймові всесезонні шиниз додатково зниженим коефіцієнтом опору коченню, розроблені Michelin спеціально для Panamera, витрати палива зменшаться до 11,3 л/100 км.

Покращення динамічних показників у порівнянні з Panamera Turbo спричинено наступними змінами в налаштуваннях автомобіля: вдосконалено турбокомпресори з турбінними алюмінієво-титановими колесамита перепрограмовано блок керування двигуном. Використання в конструкціяхтурбіни та компресора сплаву алюмінію та титанудозволило знизити їх вагу. Таким чином, знижено інертністьавтомобіля та покращено відгук двигуна.

Навіть для автомобіля класу «люкс» Panamera Turbo S пропонує надзвичайно багату комплектацію. Для дотримання спортивної концепції автомобіляйого обладнано найбільш важливими системами контролю ходової частини у якості стандартного обладнання. Наприклад, системоюPorsche Dynamic Chassis Control (PDCC), яка забезпечує регулювання ходової частинита активно протидієкренам, реєструючиу поворотісхильність кузова до нахилу  тазначнознижуючийого.Система Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus)служить для підвищення динаміки руху й стійкості- воназдійснюєбезступінчастий перерозподіл моменту між задніми колесами, а також має в своєму складі електроннокероване блокування заднього диференціалу.На автомобіль встановлено підсилювач Servotronic, ступінь підсилення якого залежить від швидкості руху. Пакет Sport Chrono Turbo, який керує налаштуваннями підвіски, турбінита трансмісії, забезпечує ще більш спортивний режим керування авто при натиску кнопки “Sport Plus”. Зазначений пакет також є стандартним обладнанням, як і спортивна вихлопна система, що додає звучання двигуну.

Спортивний характер нового Panamera Turbo S проявляється не лише під час поїздок, але й відображений взовнішностіавтомобіля. 20-дюймові диски Turbo II,бокові обвіси з асортименту Porsche Exclusive, а також адаптивний задній спойлеркольорукузова, який має 4 позиції, підкреслюють спортивніякостіавтомобіля та додають виразності зовнішності. Поєднання ексклюзивності та спортивного характеру демонструєдвокольоровий оздоблений шкірою інтер’єр, який також входить до стандартної комплектації. Нова кольорова концепція салону Black/Creamпропонується виключно для цієї моделі, а з осені автомобіль можна замовити в ексклюзивному кольоровому оформленні Agate Grey/Cream. 

Новий Panamera Turbo S вже можна придбати в офіційній дилерській мережі Porsche в Україні. Вартість автомобіля становить 169 200 євро.

 

Детально про Porsche Panamera http://porsche.ua/ua/models/panamera

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги