Прес-релізи

Можливості ринку Форекс

Ні для кого не секрет, що глобальні фінансові ринки тісно переплели між собою економіки розвинених країн і зараз будь-яка промислова сфера, починаючи від сталеливарного виробництва і закінчуючи вирощуванням какао-бобів, реагує на зміни міжнародного ринку. Однак крім акцій, ф'ючерсів і бондів, тут ведеться торгівля валютою, що дозволяє особливо успішним спекулянтам отримувати пристойний прибуток, не виходячи з дому.

Відмінності Форекса від фондовій біржі

Для людини, далекої від світу міжнародної торгівлі, обсяг торгів на Форексі може ввести в ступор, адже за одну лише добу тут обертається понад чотирьох трильйонів доларів. Навіть якщо зібрати всі акції, розміщенні на фондову ринку, їх вартість не покриє навіть половини. Тому і відмінністю ринку валюти від ринку акцій є можливість отримання необмеженого прибутку за невеликий проміжок часу.

Ті трейдери, які вже встигли спробувати на смак всі принади торгівлі валютою, ніколи не зв'яжуть себе з ринком акцій, ф'ючерсів і вже тим більше, з товарним ринком. На Форексі все набагато простіше – тут будь-хто зможе поліпшити свій добробут, скориставшись продуктивною стратегією і контролюючи свій емоційний настрій.

Важлива риса ринку Форекс – охоплення всіх країн у світі. На відміну від всіляких бірж і товарних ринків, тут немає конкретної прив'язаності до місця розташування. Торговельні процеси тут відбуваються за допомогою програмних терміналів metatrader 4. Причому торги ведуться не тільки вдень, але і вночі, зупиняючись тільки на вихідні та святкові дні.

Принцип роботи ринку Forex

За виконання операцій і дотримання умов укладених угод відповідають дилери. Їх прибуток формується з курсової різниці, тому робота ґрунтується на продаж за ціною, що перевищує покупку. У свою чергу, на курс валюти впливають різні фактори:

• Облікові ставки;

• Стан економіки окремої держави;

• Розвиток ринку;

• Стратегія Центробанку країни;

• Дії біржових гравців.

Оскільки валютні графіки відображають постійні коливання на ринку, дилер, для того, щоб заробити на цьому, змушений навчитися прогнозувати подальший напрямок курсу обраної валюти та укладати своєчасно правильну операцію.

Якими якостями повинен бути наділений успішний трейдер

Для того, щоб депозит постійно зростав, а обсяг інвестицій дозволяв виходити на більш високий рівень, вам знадобляться наступні вміння:

1. Аналіз фундаментальних факторів.

Трейдер повинен уважно вивчати економічні показники, які відображені в статистичних даних і публікуються в засобах масової інформації. Важливо своєчасно отримувати найсвіжіші і надійні дані, щоб не зробити фатальної помилки в обчисленнях і не піддати підвищеного ризику свій депозит.

2. Технічний аналіз.

З допомогою технічного аналізу трейдер може прогнозувати подальший напрямок ціни в залежності від обраного часового проміжку. Для цього використовуються графічні інструменти та індикатори. Озброївшись доступним арсеналом, гравець здатний з високою точністю визначити строк дії тренда, час його функціонування, визначити волатильність і подальшу величину валютного курсу. Володіючи цією інформацією, ви легко визначите сприятливу точку для входу і зможете з вигодою купувати і продавати валюту на Форексі.

3. Оцінка ризиків.

На ринку Форекс навіть найуспішніші бізнесмени не можуть дати 100% гарантії власним прогнозам. По-перше, людський фактор ніхто не скасовував. По-друге, крім фундаментального і технічного аналізу, які у зв'язці дійсно допомагають дати найбільш достовірний прогноз, є ще ряд факторів з ризик-менеджменту, що впливають на суму доходів і втрат. Тому працюйте над їх вивченням і застосовуйте на практиці, але при цьому варто розуміти, що так ви лише зменшуєте ризик втрат, але ніяк не гарантуєте їх повну відсутність.

4. Психологія.

Добитися фінансового благополуччя, використовуючи в торгівлі одні лише аналітичні методи, навряд чи вийде. Трейдер повинен ще активно використовувати мотиваційні та психологічні фактори, щоб викорінювати в собі негативні сторони і розвивати позитивні моменти. Поширеними хибними рисами для фінансиста є страх, апатія і повільність. Не приносять добра також зайва наполегливість і самовпевненість. Приділіть час вивчення ринкової психології, працюйте над власним емоційним станом, стримуйте себе в моменти пікового навантаження і не забувайте про повноцінний відпочинок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги