Прес-релізи

Cмартфон мрії: як і де шукати кращу ціну

Сучасні моделі смартфонів — складні і багатофункціональні електронні пристрої, здатні полегшити вирішення багатьох щоденних завдань і урізноманітнити дозвілля. Визначальними факторами при виборі таких моделей для більшості покупців є не тільки клас смартфона, дизайн і наявність додаткових опцій, — але й ціна.

Дотримуючись певних правил, можна придбати якісну багатофункціональну модель за цілком доступною ціною.

В інтернеті — дешевше

Поширена фраза, яка щодня підтверджується вигідними покупками мільйонів громадян. Такі великі торгові майданчики, що працюють через інтернет, як Білайн і Техпорт, часто готові запропонувати нижчу ціну, ніж офлайн-магазини.

Ще одна сторона питання — якість товарів і послуг. Вітчизняні інтернет-магазини серйозно ставляться до своєї репутації і пропонують клієнтам:

  • оригінальну брендову електроніку;
  • гарантію, як від безпосереднього виробника, так і від магазину;
  • більш зручні та надійні умови замовлення, оплати та доставки, ніж, наприклад, у китайських сервісів.

Вигода акцій та розпродажів

Розпродажі та акції проводяться і «офлайн», але тільки в інтернет-магазинах — постійно, до того ж їх тут значно легше відстежувати.

Перевага покупки на розпродажу — більш низька ціна на якісні робочі моделі. Наприклад, в Білайн економія може скласти до 36% А в Техпорт ви отримаєте знижку до 30%, якщо знайдете відповідний варіант у спеціальному каталозі.

«По акції» зручно купувати новинки і моделі іменитих брендів: компанії та магазини виставляють спеціальні ціни на продукцію, щоб нагадати про себе і зацікавити якомога більшу кількість клієнтів. В період акції спокійно можна придбати одну з останніх розробок за «бюджетною» ціною. Основна незручність — короткостроковість (один — три дні) більшості таких заходів і обмежена кількість товарів.

Як знизити ціну на смартфон за допомогою промокодів

Головна перевага промокодів полягає в тому, що знижку можна отримати практично на будь-яку вподобану модель: більшість купонів «прив'язана» до певного бренду чи вартості замовлення або взагалі діє на всі товари в каталозі.

Так з промокодом Білайн реально заощадити 5% на покупці смартфонів Lenovo, LG, Motorola. Навіть такий невеликий відсоток в перерахунку на гроші при покупці «флагманскього» смартфона — це вже пристойна сума.

Актуальні промокоди від Техпорт — це дисконт до 10% на всю товарну категорію. Найвигідніші надають додаткову знижку до і так активних розпродажів.

За відсутності пропозицій по товару можна скористатися промокодом на безкоштовну доставку. Він, як правило, має обмеження за мінімальною вартістю замовлення, але і смартфон — товар недешевий.

Активується промокод «у два кліки»: досить ввести набір символів в спеціальне поле в «Кошику» і натиснути «Застосувати». Успіх операції наочно продемонструє зміна в меншу сторону загальної суми в графі «До оплати».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги