Прес-релізи

Економічний календар на Форекс. Що це?

Багато новачків на валютному ринку Форекс поки ще не здогадуються про існування такого корисного і інформативного інструмента, як економічний календар. Але що це таке і як ним користуватися для підвищення ефективності в торгівлі?

Отже, економічний календар являє собою певний сервіс, побудований для учасників валютного ринку, де відображені основні заходи, здатні тим чи іншим чином вплинути на зміну валютного курсу. Календар приносить чималу користь гравцям, які використовують його для більш зручної орієнтації в подіях та ефективної торгівлі.

Інформаційний потік даних не припиняє свій рух ні на секунду, постійно впливаючи тим самим на валютні котирування. Але валютний трейдинг не вважався б настільки прибутковим заняттям, якщо гравці не мали відповідного інструменту, що дозволяє фільтрувати найбільш важливу інформацію з великого потоку. І таким інструментом є економічний календар на ринку Форекс.

Його головне завдання полягає в наданні учасникам торгової платформи максимально точної і достовірної інформації в найкоротші терміни, виділення пріоритетних новин та спрощення прогнозної діяльності. Гравець, використовуючи экономический календарь, може швидше знаходити минулі новини, проектувати подальший настрій і рух ринку.

Завдяки такому корисному та достовірному джерелу інформації, трейдер істотно заощаджує свої трудові та часові ресурси, має постійний доступ до свіжих даних, які потрібні для складання прогнозів та аналізу, прийняття вірних рішень.

Структура економічного календаря

Економічний календар надають різні ресурси, але в більшості випадків він має схожий вигляд, включаючи в себе деяку кількість інформаційних рядків. В обов'язковому порядку серед них повинні бути розділи із зазначенням поточної дати і дня тижня, часу, в який виходять новини або здійснюються важливі події. Також в таблиці можна побачити стовпець з валютою, на яку буде надано вплив інформаційним приводом, а також ступінь її важливості. Розібратися з пристроєм календаря не складе особливих труднощів навіть новачкові, тому не слід боятися використовувати цей інструмент на практиці.

Крім безпосередньої вказівки часових показників по новинам, ще в календарі можна дізнатися і їх зміст, пройшовши по посиланню, а також прогнозоване значення валюти після публікації новинного приводу. Трейдеру не обов'язково дотримуватися думки аналітиків, він цілком може і самостійно прогнозувати подальший курс робочої валюти, проте новачкам така підмога надає вагому допомогу в роботі.

Для спрощення роботи з календарем багато сайтів використовують кольорові позначення. Так, наприклад, часто яскравим червоним кольором виділяються новини, які мають сильний вплив на валюту, зеленим кольором виділяються ті приводи, які надали позитивний вплив на ринок, а зроблений прогноз при цьому виправдався. Середня і низька ступінь впливу виділені менш яскравою палітрою кольорів, тому трейдер на них може звертати увагу в другу чергу.

Як впливають новини на валютні курси.

Кожен трейдер, що працює на фінансовому ринку Форекс, незалежно від використовуваних стратегій і видів аналізу, повинен усвідомлювати ту важливість, яку мають новини на валюту більшості країн. Причому тут простежується чіткий взаємозв'язок між новинними подіями, валютою країн, яких ці новини стосуються, і ціною на інші товари, зокрема, на дорогоцінні метали.

Поради новачкам по використанню економічного календаря

недостатньо знати про вихід новини, важливо розуміти її значення для ринку Форекс;

якщо впевненість у русі валюти у вас низька, виставляйте відкладені ордери і ніколи не забувайте про стоп-лоси;

навіть при наявності хорошого календаря на прикметі, торгувати слід тільки за заздалегідь відпрацьованим планом;

додатково позначайте дату та час публікації важливих новин;

Таким чином, регулярно переглядаючи аналітичні дані валютного ринку Форекс і дані економічного календаря, ви істотно підвищуєте свої шанси на прибуток. Не нехтуйте цією можливістю, тим більше, якщо вона підтвердила свою ефективність і компетентність.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги