Прес-релізи

В Україні відкрилось офіційне представництво американських дисків Rotiform

Компания Rotiform виготовляє стильні литі та ковані колісні диски для автомобілів. Вони вважаються еталоном смаку в США, Європі та Японії.

Автомобіль став звичним способом пересування містом. На дорогах маса машин. Але завдяки дискам Rotiform ви зможете зробити свій автомобіль ексклюзивним і несхожим на інші. Колісні диски Rotiform — це шикарний аксесуар для вашої машини, який об'єднує відмінний дизайн і сучасні технології. Rotiform почав перші свої кроки в США і через кілька років став одним із найвпливовіших світових брендів. Зараз продукція компанії поширена в Японії та багатьох країнах Європи. Багато дисків компанії Rotiform можна побачити на міжнародних виставках автомобілів, ексклюзивних машинах, а також спорткарах. Тепер офіційне представництво Ротіформ з'явилося і на просторах України. Компанія Rotiform завоювала своїх шанувальників завдяки зухвалим дизайнерським рішенням в конструкції автомобільних дисків, а також високим новаторським технологіям виробництва.

Технологія виробництва дисків
На заводах компанії Rotiform використовуються новітні технології виробництва та обладнання світового рівня якості. Значним кроком вперед для компанії стало використання кращого алюмінієвого сплаву марки T6-6061, ультралегкого і стійкого до механічних пошкоджень, навантажень. Сплав алюмінію заливається в спеціальні прес-форми під тиском 3-4 атмосфери. Процес відливання диска виконується з вібрацією, задля уникнення утворення внутрішніх і зовнішніх дефектів, пустот. Обробка дисків відбувається спеціально запрограмованим фрезерним верстатом: він забезпечує ідеальну геометричну форму та балансування, прекрасний дизайн коліс. Легка вага і зменшений обертальний момент дали дискам Rotiform пропуск до автоспорту. Так, відомий спортивний гонщик Майк Уіддет на прізвисько «Скажений», він же «Божевільний Майк», на змаганнях з дрифтингу використовує диски марки Rotiform.

Rotiform випускають такі види дисків:

  • Моноблочні литі диски — ультралегкі диски зі сплаву алюмінію марки T6-6061, які відливаються в спеціальну форму під тиском з одночасною вібрацією прес-форми і додатково обробляються на ультрасучасних фрезерних верстатах.
  • Трискладові модульні ковані диски — диски такого типу збираються з декількох частин і відрізняються оригінальним дизайном. До речі, конструкція таких дисків має деякі переваги завдяки своїй будові. Подібні ковані диски значно міцніші, ніж литі, і витримують більші навантаження.

Кольори дисків компанії Rotiform:

  • чорний матовий;
  • сірий матовий;
  • золото матове;
  • шліфований металл.

Зателефонувавши офіційному представнику в Україні компанії Rotiform, можна замовити диски будь-якого відтінку, діаметру і посадки. Під замовлення можна виготовити диски, які підійдуть до будь-якої моделі вашого автомобіля. Завдяки таким рішенням у багатьох автовласників з'являється можливість краще і якісніше тюнінгувати свій автомобіль.

Хітові диски Rotiform
Найбільшим попитом за весь час існування компанії користувалися диски моделі BLQ. Диски Rotiform BLQ зовні дуже схожі на колісні спиці. Під час їзди такі диски виглядають дуже ефектно. Литі або ковані диски даної моделі в зв'язку з великим попитом продаються в широкому діапазоні розмірів, різноманітних відтінків кольорів та розболтовки.

Продаж дисків Ротіформ в Україні
Найзручніше місце для ознайомлення з повним асортиментів продукції Rotiform — офіційний сайт www.cstm.com.ua компанії MS Customs, першого і єдиного авторизованого дилера Rotiform в Україні. Тут можна визначитися з дизайном майбутніх дисків вашого авто і купити обрану модель.

Контакти:
MS Customs
офіційний представник Rotiform в Україні
www.cstm.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги