Прес-релізи

MINI Fashion - BEYOND NATIVE: нова лімітована капсульна колекція MINI на виставці Pitti Uomo 92.

Легендарний бренд MINI представить нову капсульну колекцію MINI FASHION - BEYOND NATIVE на 92-й виставці Pitti Uomo у Флоренції. У новому сезоні MINI об'єднався з п'ятьма перспективними дизайнерами з абсолютно різним культурним бекграундом. У своїй роботі для бренду молоді дизайнери відіб'ють ті контрасти, які вони спостерігають між культурними традиціями своєї рідної країни і місця, де вони живуть нині. Результатом творчих пошуків стануть індивідуальні предмети гардероба для створення образу «міського мандрівника», блукаючого серед абсолютно різних культур і того, що веде активний спосіб життя. Об'єднуючим моментом для них стало поняття «міста» - самого багатогранного простору для життя і природного місця існування автомобілів MINI.

«Головна мета нашої колаборації з вибраними дизайнерами - дати вихід тій унікальній енергії, яку може породити тільки злиття різнорідних, несумісних між собою культурних напрямів, - коментує креативний директор MINI FASHION Сабіна Рінгель. - Ці п'ять художників багато подорожували по світу, надихаючись різноманітністю культур, що відбилося в глибині і яскравості їх робіт».

У створенні колекції MINI FASHION - BEYOND NATIVE взяли участь:

Дієго Ванассібара: народився в Бразилії, а в даний час живе і працює у Великобританії / www.diegovanassibara.com

Едвіна Хёрль: народилася в Австрії, зараз живе і працює в Японії / www.edwinahoerl.com

Pronounce: родом з Китаю, в даний час живе і працює в Італії / www.pronouncestudio.com

Post-Imperial: народився в Нігерії, живе і працює в США / www.post-imperial.com

Perret Schaad - дует Тутіі Шаад & Джоани Перре. Шаад народилася у В'єтнамі й у даний час живе і працює в Німеччині / www.perretschaad.com

Pitti Immagine - міжнародна виставка моди і текстилю, яка щорічно проводиться в Італії. В рамках цього заходу з 1972 року у Флоренції також проходить виставка Pitti Uomo, присвячена виключно чоловічій моді. Три роки тому вперше був презентований спільний проект легендарного британського бренду і шести талановитих італійських дизайнерів, які створили капсульну колекцію оригінальних чоловічих аксесуарів MINI Gentleman's Collection. На 89-й виставці Pitti Uomo у січні 2016 року MINI і Pitti знову об'єднали свої зусилля з підтримки нових модних імен завдяки проекту «The Latest Fashion Buzz» ( «Остання модна знахідка»), який став майданчиком для талановитих міжнародних дизайнерів, які привносять свіжі та несподівані ідеї у світ чоловічої моди. Ювілейна, 90-а, Pitti Uomo порадувала показом нової капсульної колекції MINI FLUID FASHION. Розроблена разом з п'ятьма молодими і сміливими брендами, вона включала п'ять оригінальних світшотів, випущених лімітованою серією. Початківці дизайнери підійшли життєрадісно і відкрито до поставленого завдання, надавши безмежні можливості для самовираження у моді. BEYOND NATIVE - вже третя колекція у серії лімітованих капсульних колекцій MINI FASHION. Вона уособлює відкритий і оптимістичний образ мислення бренду MINI. Колекція з п'яти предметів буде представлена ​​на виставці Pitti Uomo 92 у Флоренції з 13 по 16 червня і випущена обмеженим тиражем для онлайн-покупки цієї осені.

 

За додатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтеся:

Єлизавета Кутова, Media/Public Relations, АВТ Баварія Київ
Tel:+380 (44) 494-21-21, fax: +380 (44) 494-44-99
e-mail: IKutova@bmw.ua

Website: www.bmw.ua, www.press.bmwgroup.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги