Прес-релізи

Toyota представила креативну експозицію на популярному Фестивалі вуличної їжі

Toyota в рамках програми знайомства української аудиторії з гібридними технологіями представила креативну експозицію на Фестивалі вуличної їжі, який проходить у Києві. Один із найпопулярніших культурних заходів світового рівня відбувся на арт-заводі «Платформа» 13-14 травня, вже вдруге у 2017 році. Сотні молодих та активних киян і гостей міста змогли познайомитися з гібридними кросоверами Toyota RAV4, записатися на тест-драйв, отримати яскраві сюрпризи та навіть продегустувати попкорн, приготований за допомогою рідкого азоту – такий собі гібрид у гастрономії для гостей стенда Toyota!

Починаючи з 2013 року, Фестиваль вуличної їжі об'єднує рестораторів, майстерних кухарів, відомі гастрономічні бренди та гурманів з усієї України. Саме тут можна скуштувати найсмачніші закуски, якими ласують на свіжому повітрі мешканці різних країн світу. Окрім того, за роки існування Фестиваль перетворився на справжній арт-майданчик для українських музикантів, виробників сувенірів та елементів домашнього декору ручної роботи, одягу і прикрас. Щороку цей мистецький простір приваблює українських та іноземних поціновувачів сучасного урбаністичного стилю життя, європейської стріт-культури та креативних розваг.

У рамках Фестивалю Toyota не лише представила інноваційний та прогресивний гібридний автомобіль RAV4 h, який відповідає прагненню креативного класу обирати екологічні продукти. Бренд наочно продемонстрував концепцію гібридних технологій: якщо у виробництві застосовується неочікуваний мікс декількох компонентів, кінцевий продукт, ймовірно, стане трендовим. Таким є ефект багатьох гібридів, чи то автомобіль, чи то косметика, чи то вишукана страва. Отже, гібрид – це завжди додаткові переваги та новий досвід. На підтвердження цього бренд подарував своїм гостям незвичайний гастрономічний досвід – попкорн, оброблений… рідким азотом. Така неймовірна закуска викликала захоплення у всіх, хто скористався шансом її продегустувати. Окрім того, дівчата-промоутери привертали увагу відвідувачів стенда пропозицією пройти цікавий тест про гібриди Toyota. А охочих ближче познайомитися з гібридом записували на тест-драйв, доступний у будь-якому дилерському центрі Toyota в Україні.

Toyota RAV4 Hybrid став першим повноприводним гібридним автомобілем бренда в Україні, оснащеним двома електродвигунами – по мотору на кожну вісь – із сумарною потужністю гібридної силової установки 197 к. с. Особлива відмінність гібрида полягає у використанні більше одного джерела енергії – двигуна внутрішнього згоряння та гібридної батареї. При цьому заряд батареї завжди автоматично залишається в межах від 40 до 80%. Це дозволяє максимально ефективно та розумно використовувати кожну краплю пального.

 

За додатковою інформацією щодо Toyota, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

ПІІ «Тойота-Україна»

пр-т Степана Бандери, 24-Б, 04655, Київ, Україна

Тел.: +380 44 492 70 02, Факс: +380 44 492 70 03, www.toyota.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги