Прес-релізи

CRM-ліцензія за 399 доларів в подарунок: стартувала нова акція OneBox

OneBox запустила в рамках форумів і конференцій, близьких по тематиці до CRM-систем, нову подарункову акцію. Учасники заходів — бізнесмени, підприємці, IT-фахівці, топ-менеджери та ін. — отримають в подарунок ліцензію CRM, ринкова вартість якої — 399 доларів.

Мета такої маркетингової активності — подолати сумніви тих, хто не впевнений, що варто вкладати гроші в автоматизацію, заявляє прес-центр компанії OneBox. «Ми впевнені, що коли ви безкоштовно отримаєте повноцінну ліцензію вартістю $399, ви автоматизуєте свої типові процеси і будете купувати додаткові ліцензії для ваших працівників, щоб їхня праця теж став більш ефективною», — йдеться на сайті компанії.

Які форуми будуть учасниками акції OneBox?

CRM FORUM, який відбувся в київському НСК «Олімпійський» 20 квітня 2017 року, взяв участь в акції OneBox. Гості заходу отримали безкоштовні ліцензії і познайомилися з розробками управління бізнес-процесами від OneBox.

II Міжнародний форум експортерів Чернігівщини, який відбувся 12 травня 2017 року у Чернігові, також порадував учасників безкоштовними ліцензіями системи OneBox. Детальніше про форум за посиланням: http://chamber.cn.ua/ua/news/2212.

Iforum — найбільш відвідувана в Україні ІТ-конференція, яка збере понад 7000 відвідувачів 25 травня в МВЦ Києва. OneBox представить стенд у виставковій зоні, де співробітники компанії розкажуть гостям докладніше про нові можливості автоматизації, дадуть відповідь на всі питання і подарують ліцензії. Крім того, Дмитро Левошич — один з керівників компанії OneBox — виступить на конференції з доповіддю про впровадження CRM. Квитки на форум доступні за посиланням: http://cabinet.iforum.ua/login.

Довідка:

Компанія OneBox розробляє, впроваджує і підтримує програмне забезпечення для автоматизації бізнесу, зниження витрат і підвищення прибутку компаній-клієнтів. OneBox забезпечує ефективне планування, управління ресурсами і процесами підприємства. Розробники OneBox створили бізнес-конструктор, за допомогою якого клієнти через зручний призначений для користувача інтерфейс будують логіку роботи комерційних процесів.

Дізнатися докладніше про отримання безкоштовної ліцензії, активувати промокод або отримати особисту презентацію можна на сайті компанії OneBox.

Контакти:

+380 (44) 390-09-85

sales@crm-onebox.com

https://crm-onebox.com

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги