Прес-релізи

BMW шукає таланти: BMW i спільно з TED оголошує конкурс на кращі ідеї про персональну мобільності

Відомий своїм новаторським підходом до питання сталого розвитку, бренд BMW i об'єднується з всесвітньо відомою некомерційною організацією TED, що займається поширенням найперспективніших та яскравих ідей людства. В рамках партнерства BMW i спільно з TED запускає унікальний глобальний пошук ідей під назвою «NextVisionaries», в якому можуть взяти участь талановиті мрійники, першопрохідці у своїй галузі, кращі стратеги і креатори з усього світу. Свої ідеї про майбутнє мобільності можна подати на конкурс на сайті www.nextvisionaries.com . У ході багатоступінчастого процесу відбору протягом наступних чотирьох місяців група експертів вибере найбільш перспективні та революційні пропозиції. Переможці зможуть представити свої візіонерські ідеї на конференції TED у Нью-Йорку у листопаді 2017 року.

Розшукуються: ідеї, які змінять світ.

Конкурс ідей «NextVisionaries» націлений на творче співтовариство, що займається різними аспектами майбутньої мобільності. Тема конкурсу - «Революційна мобільність» ( «Visionary Mobility») - була сформульована саме таким чином, щоб залучити якомога більше різноманітних новаторських ідей та концепцій. Учасники можуть запропонувати транспортні та технологічні концепції, апаратні та програмні рішення, а також ідеї для продуктів і послуг, які можуть вплинути на зовнішній вигляд особистого транспорту у завтрашньому світі. Крім того, концепції можуть грунтуватися на environment-friendly технологіях і процесах, пов'язаних з мобільністю, або на стратегіях створення суспільства, орієнтованого на задоволення вимог особистої мобільності.

З представлених ідей будуть обрані шість найбільш багатообіцяючих і талановитих. Підсумковий шорт-лист учасників зможе доопрацювати свої концепції за допомогою експертів BMW i та TED. Кращі ідеї вперше будуть представлені публіці на Міжнародному автосалоні у Франкфурті у вересні 2017 року, а потім група експертів обере переможця.

Від мрії до TED - один крок.

Завдяки співпраці з TED BMW i допоможе кращим ідеям у рамках конкурсу "NextVisionaries" знайти свою аудиторію, набагато ширшу, ніж рамки компанії та автомобільної індустрії взагалі. Переможець отримає можливість пройти комплексну програму коучингу для підготовки публічних виступів, щоб представити свою концепцію на нью-йоркській конференції TED у листопаді 2017 року.

Абсолютно новий погляд на персональну мобільність.

У BMW i розглядають співпрацю з TED як унікальну можливість привернути увагу світової громадськості до найпрогресивніших видінь майбутньої персональної мобільності. Завдяки інвестиційним проектам BMW i Ventures бренд вже підтримує окремі ініціативи і старт-ап проекти, які експлуатують тему особистого транспорту. Тепер, із запуском "NextVisionaries", з'явиться абсолютно відкрита платформа для спілкування та вільного обміну ідеями.

«З самого моменту заснування проекту десять років тому BMW i був далекоглядним і революційним брендом. Цей дух візіонерського мислення і новаторства і об'єднує BMW i та спільноту TED. Наше унікальне партнерство пропонує відмінний майданчик всім оточуючим мрійникам сучасності та їх надихаючим ідеям», - ділиться старший віце-президент бренду BMW Хильдегард Вортманн.

Ліза Чой Оуенс - глава глобального партнерства у TED - додає: «Конференції TED Talks дозволяють найбільш творчим розумам та їх найцікавішим ідеям досягти великої допитливої аудиторії у всьому світі. Співпраця з BMW i дає нам шанс розкопати деякі з найбільш захоплюючих нових ідей в області мобільності ».

Інформацію про умови участі можна знайти на сайті www.nextvisionaries.com , створеному спільно компаніями BMW i та TED, а також в соціальних мережах (Twitter і YouTube).

Сайт також служить платформою для обміну ідеями про нові форми особистої мобільності.

За дoдатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:

Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Київ

Tel: +380 (44) 494-21-21, fax: +380 (44) 494-44-99

Mail: IKutova@bmw.ua

Web: bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги