Прес-релізи

Які обов’язки трейдера на ринку Форекс

Перш ніж переходити до визначення обов'язків трейдера на валютному ринку Форекс, варто визначитися з тим, що ж йому доведеться робити в повсякденному житті. Для цього варто враховувати, що трейдери діляться на успішних і не дуже. Тому, якщо ви плануєте опинитися в числі першої категорії, доведеться грунтовно ознайомитись зі стратегією та аналітичною роботою. На ринку можна знайти безліч досвідчених гравців, які за вже здатні подивившись графік, вказати на наявність тренда і рівень, при якому ризики виявляться мінімальними.

Але багато хто з таких фахівців навіть не торгують, віддаючи перевагу аналітичній роботі. Для цього вони використовують складні математичні стратегії, які хоч і показують дещо меншу прибутковість, проте дійсно знижують торгові ризики. Крім цього, є гравці, які торгують на власні гроші, а є керуючі трейдери, чиї клієнти інвестують в них свої гроші.

Таким чином, кожному трейдеру доводиться здійснювати торговельні операції з купівлі та продажу валюти, цінних паперів або інших фінансових інструментів, що дозволяють отримувати прибуток. Для цього учасники ринку можуть використовувати абсолютно будь тактики і стратегії. Однак більшість гравців дотримуються більш консервативних і традиційних поглядів, використовуючи методи технічного аналізу. При такому підході доводиться аналізувати графіки, індекс dax 30, відслідковувати свіжі статистичні дані, а також приймати оперативні рішення при будь-яких змінах характеру ринку.

Як знайти професійного трейдера

Досвідчений погляд експерта легко визначить професійного трейдера від любителя. Про досвід та навички говорить дисципліна, відсутність емоційної складової, а також робота строго в рамках наміченої стратегії. Новачки на ринку Форекс, в свою чергу, часто здійснюють інтуїтивні покупки, покладаючись на думку інших людей, і не ведучи самостійну аналітичну роботу.

Західна Форекс школа відрізняється від нашої тим, що там на валютному ринку частіше можна зустріти людей з економічною і фінансовою освітою, які не тільки зайняті інвестуванням, але ще й ведуть власний бізнес. Такі спеціалісти часто працюють в хедж-фондах, інвестиційних компаніях, аналітичних агентствах або великих банках. При цьому одинаків на заході однозначно менше. Там вітається колективна робота серед компанії однодумців, де є доступ до перевіреної та легальної інформації, а також запропоновано всі можливості для оперативного аналізу ситуації, що складається.

Хто такий трейдер-любитель?

Статистика вказує на те, що більшість трейдерів на ринку forex відносяться до числа любителів. Втім, твердження про те, що всі новачки стабільно терплять збитки – не зовсім виправдано. Існує певний шар учасників, які заробляють на своїх інвестиціях, нехай і не стільки, як більш досвідчені колеги, зате стабільно. До цього більшість з них приділяли підвищену увагу до психологічної складової торгівлі. Також любителям варто частіше відвідувати безкоштовні огляди ринків, які влаштовують деякі брокерські компанії, об'єднуватися у спільноти однодумців, організовувати профільні зустрічі і семінари. Іншими словами, розширення кругозору для новачка на перших порах – визначальний фактор успіху.

Якщо ви будете слідувати порадам професіоналів і приділяти підвищену увагу своїй новій діяльністю, цілком ймовірно, що фінансові ринки дадуть вам довгоочікувану прибуток і фінансову незалежність.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги