Прес-релізи

Лекцію Свободи на V Lviv Media Forum виголосить поет Борис Херсонський

У перший день Lviv Media Forum 2017, 25 травня, відбудеться вручення Премії Кривенка і Лекція Свободи.

Вже традиційно у межах Lviv Media Forum одному з українських журналістів вручать Премію імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці». Засновником Премії є «Капітула Поступу», в яку входять друзі й колеги відомого журналіста, який трагічно загинув 9 квітня 2003 року. З 2014 року Премію спільно вручають «Капітула Поступу» і Школа журналістики УКУ.  

 

У четвер, 25 травня, на Арені Львів назвуть вже чотирнадцятого лауреата чи лауреатку. Нагадаємо, минулоріч Премію отримала авторка і ведуча програми «Схеми», розслідувачка Наталка Седлецька.

 

Одночасно з врученням премії відбувається публічна Лекція Свободи пам'яті Олександра Кривенка. Цього разу її виголосить Борис Херсонський український поет, публіцист і перекладач, автор 15 поетичних книг російською мовою. На початку своєї мистецької кар'єри Херсонський друкувався в емігрантській пресі, а з 1990-х років його збірки почали випускати видавництва Росії й України.

 

Lviv Media Forum 2017 триватиме 25-27 травня у Львові.

 

V Lviv Media Forum відбувається за підтримки Національного Фонду на підтримку Демократії NED, Фонду Джермана Маршалла (США), Представництва ЄС в Україні. Генеральний партнер — інвестиційна компанія Dragon Capital.

Організатори: ГО «Львівський медіафорум», Школа журналістики УКУ. За сприяння Львівської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги