Прес-релізи

Продажі гібридного спортивного суперкара Porsche 918 Spyder розпочато

Штутгарт. Сьогодні компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт розпочинає продажі спортивного суперкара 918 Spyder з інноваційною  гібридною системою привода plug-in. Після прем’єри на Женевському автосалоні 2010 року концепт викликав справжній фурор серед клієнтів, в результаті чого керівництво компанії прийняло рішення про випуск серійної моделі. Завдяки унікальній гібридній технології витрати палива 918 Spyder в рамках нового європейського тестового циклу(NEDC) складаютьлише 3 л на 100 кілометрів. Двигун V8 потужністю 500 к.с.  працює разом з двома електродвигунами загальною потужністю не менше 218 к.с.

З урахуванням ексклюзивності автомобіля прийнято рішення випустити лімітовану кількість екземплярів – вона становитиме 918 одиниць. Чим раніше клієнт замовить автомобіль, тим швидше буде виконана поставка, оскільки виробництво здійснюється відповідно до черговості надходження замовлень. Обмежений випуск 918 Spyder розпочнеться 18 вересня 2013 року на головному заводі Porsche в Штутгарті-Цуффенгаузені. З листопада 2013 року перші екземпляри будуть поставлятися клієнтам.

Дизайн автомобіля, що увібрав гени Carrera GT та спортивних автомобілів Porsche 917  та  RS Spyder, мало чим відрізняється від представленого в 2010 році концепту. Проте на відміну від виставкового екземпляра, серійна версія з монококом з посиленого карбономпластика має дах з двома частинами, що знімаються вручну, та складаються в передній багажний відсік.

918 Spyder укомплектовано унікальною по формі гібридною системою, яка включає в себе двигун V8 з робочим об’ємом більше 4 літрів та потужністю понад 500 к.с. Силовийагрегат побудовано на базі гоночного двигуна успішної моделі Porsche RS Spyder, яка довела свою ефективність завдяки численним перемогам в перегонах Michelin Green-X-Challenge, 24 годинах Ле-Мана тощо. На автомобіль встановлено 7-ступінчату коробку передач PorscheDoppelkupplung (PDK).  Система привода також включає два електродвигуни, встановлені на кожній з осей, потужністю не менше 218 к.с. Така конфігурація дозволяє створити інноваційну систему регульованого повного привода з незалежним управлінням тягою на кожній з осей. Для накопичення енергії використовується літій-іонна акумуляторна батарея з рідинним охолоджувачем, яка може заряджатися від звичайноїпобутовоїрозетки та забезпечує запас ходу на електротязі понад 25 кілометрів в рамках нового європейського тестового циклу(NEDC). Час зарядженнязалежить від електромережі окремої країни – наприклад, в Німеччині вона складатиме приблизно 3 години. Для подальшого зменшення часу зарядженнябуде доступна додаткова опція швидкогозарядження.

Середні витрати палива 918 Spyder становлять 3,0 л/100 кс, що відповідає викидам CO2 70 г/км. При цьому автомобіль демонструє відмінні показники динаміки – з місця до 100 км/год він розганяється за 3,2 с, а його максимальна швидкість – понад 320 км/год. Максимальна швидкість на електротязі становить 150 км/год.

Щоб скоротити покупцям 918 Spyder час очікування, компанія Porsche пропонує кожному клієнту, який замовить дану модель, ексклюзивну можливість придбати лімітовану версію 911 Turbo S «Edition 918 Spyder», що також обмежена 918 екземплярами. Візуально як в інтер’єрі, так і в екстер’єрі цієї спеціальної версії відображено характерні особливості 918 Spyder, в тому числі специфічні та частково прошиті написи з назвою моделі яскраво-зеленого кольору, покажчики на комбінації приладів, особливий кольоровий дисплей РСМ, а  також накладки на пороги з підсвічуванням. Номер екземпляра лімітованої версії на кришці бардачка має той же порядковий номер, що і замовлений 918 Spyder. Крім того, 911 Turbo S «Edition 918 Spyder» можна замовити в тому ж кольорі.

Як технічна частина, так і базова комплектація нового 911 Turbo S «Edition 918 Spyder»  запозичені у 911 Turbo S з двигуном потужністю 530 к.с. І без того багата серійна комплектація спеціальної версії доповнена значним шкіряним оздобленням, спеціальним дизайном приладів та додатковими елементами з карбонув інтер’єрі та екстер’єрі.

911 Turbo S „Edition 918 Spyder“ пропонується одночасно зі стартом продажів 918 Spyder. Подробиці щодо умов замовленняавтомобілів, вартості та строків поставки в Україну будуть повідомлені додатково.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги