Прес-релізи

Весняні найвигідніші умови кредитування на ЗАЗ Lanos та ЗАЗ Sens

Стартувала весняна кредитна акція від складової Корпорації УкрАВТО, Дистриб’юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» та партнера компанії АТ «АСТРА БАНК». З 15 березня придбати автомобіль ЗАЗ Lanos  та ЗАЗ Sens можна на вигідних, весняних умовах, у рамках яких авто переходить у Вашу власність після оплати готівкою лише 10% його вартості. Крім того, виплачувати кредит можна до 7 років.

Цієї весни й без того доступні автомобілі ЗАЗ стали ще ближчими до споживача. Можете переконатися у цьому особисто:

 

Максимальний строк кредиту

Аванс

Процентна ставка

Разова комісія

 

12 міс

10%

5,5%

2%

 

24 міс

 

36 міс

 

48 міс

 

60 міс

 

84 міс

 

Нагадаємо, що синонімами бреду ЗАЗ є надійність, стабільність, прийнятна ціна, перевірена якість, постійне вдосконалення і орієнтація на споживача. Всі ці якості роблять бренд ЗАЗ народним у всіх сенсах цього слова.

Незважаючи на міцні позиції серед населення і дивовижну популярність ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-Up (адже це незмінні помічники в сім'ї та надійні партнери у бізнесі, безвідмовні як у міській поїздці, так і в тривалій подорожі, до того ж, пристосовані до українських умов), виробник, піклуючись про українців, не зупиняється на досягнутому. ВіднедавнаЗАЗ Sens має ще кілька переваг: кондиціонер та гідропідсилювач керма. З літньою спекою одна з цих опцій стане у пригоді усім власникам без винятку, а от інша обов’язково сподобається дамам за кермом. Тож ті, хто боявся розплавитися в серпні посеред дороги, або нездужав крутити руля, - ці новини саме для Вас!
Не лише придбання, а й сервісне обслуговування власникам ЗАЗ Lanos  та ЗАЗ Sens приносить задоволення, адже складова Корпорації УкрАВТО, ДК «АвтоЗАЗ-сервіс», має найширшу в Україні дилерську мережу. Фахівці сервісних станцій  у будь-якому регіоні забезпечують своєчасну кваліфіковану сервісну підтримку автомобілів бренду. Перелік автосалонів можна знайти: http://www.lanos-ua.com/dealers.html/

Ціни на автомобілі ЗАЗ Lanos  та ЗАЗ Sens стартують від 71 680 грн. та 58 880 грн. відповідно. 

Детальну інформацію про бренд ЗАЗ можна побачити на офіційному сайті УкрАВТО за адресою  www.ukravto.ua або на офіційній сторінці ДК «АвтоЗАЗ-сервіс» www.lanos-ua.com

Подробиці акції Вам повідомлять продавці-консультанти салону ЗАЗ або працівники «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по всій території України безкоштовні).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги