Прес-релізи

Відділ продажів ГК Ензим перейшов на CRM OneBox

У групі компаній «Ензим» після розширення відділу продажів виникла необхідність автоматизації відділу продажів. Керівництво компанії прийняло рішення про впровадження CRM OneBox. Система дозволить автоматизувати комерційні, внутрішні процеси та формування звітності.

«Ми почали вивчати ринок постачальників подібного програмного забезпечення і склали список з трьох кандидатів, серед яких єдиним українським розробником був WebProduction, який створив CRM OneBox», — говорить Антон Юмаєв, керівник відділу маркетингу групи компаній «Ензим».

У березні 2017 року фахівці «Ензим» спільно з інтеграторами CRM OneBox успішно реалізували і протестували всі бізнес-процеси, від першого контакту з потенційним клієнтом до продажу. У «Ензим» впровадили IP-телефонію і почали працювати зі звітами.

«Інструментарій CRM OneBox дозволяє бути дуже гнучким і налаштувати найдрібніші деталі в разі потреби, — зазначає Антон Юмаєв. — Це вимагає дуже копіткої роботи, але на виході можна отримати максимально адаптований під клієнта інструмент. Вартість OneBox більш прийнятна, ніж у конкурентів».

Як підкреслили розробники, продукт пропонується без абонплати. Одна ліцензія CRM OneBox коштує 399$.

«Вразили можливості системи: все, що ми хотіли реалізувати в процесі впровадження, вдалося. Деякі побажання зажадали доопрацювання, але вони здійсненні, — розповідає Антон Юмаєв. — У нас великі плани на OneBox, в майбутньому ми плануємо впровадити його не тільки для роботи відділу продажів, але і для всіх комерційних підрозділів компанії».

Про CRM OneBox:

CRM-система OneBox автоматизує обробку вхідних дзвінків, електронних листів і СМС-повідомлень від клієнтів і партнерів. Кожне звернення система фіксує і зберігає. Процеси можна стандартизувати: якщо менеджер порушив стандарт — не передзвонив, що не провів платіж або не відповів на лист, — то система блокує закриття завдання і повідомляє керівника.

Календарі завдань, зустрічей і замовлень всіх співробітників ведуться в одній системі. Переговори, угоди і платежі також зберігаються в CRM OneBox, що дозволяє аналізувати ефективність кожного менеджера, відділу і кожної рекламної кампанії. Статистика за обраний період формується автоматично, в зручному для конкретного користувача вигляді: список, графік, діаграма.

Про групу компаній «Ензим»:

Група компаній «Ензим» — це єдине в Україні велике промислове підприємство з виробництва біотехнологічної продукції за допомогою мікробного синтезу. Завод «Ензим» працює з січня 1971 р СРСР «Ензим» найбільшим виробником ферментних препаратів.

Основне завдання підприємства — виробництво високоякісної, інноваційної і безпечної біопродукції. Випускаються в «Ензим» препарати зареєстровані в установленому порядку і забезпечені всією необхідною роздільною документацією на виробництво і реалізацію.

За всіх препаратів, які випускає «Ензим», фахівці компанії пропонують консультацію. При необхідності надається і практична допомога по оцінці ефективності застосування препаратів.

 

Контакти:

CRM OneBox

+380 (44) 332-93-25

sales@webproduction.ua

webproduction.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги