Прес-релізи

Хілле Корхонен призначено президентом і генеральним директором шинного концерну Nokian Tyres

Рада директорів концерну Nokian Tyres призначила Хілле Корхонен (Hille Korhonen) президентом і генеральним директором компанії. Новий президент Nokian Tyres виконуватиме свої посадові обов’язки з 1 червня 2017 року.

Коментуючи це призначення, голова Ради директорів Nokian Tyres Петтері Валлден (Petteri Walldén) відзначив: «Ми щиро радіємо з приводу того, що Хілле Корхонен стане генеральним директором концерну. Ми завершили тривалий міжнародний пошук кандидатів на позицію президента. Наразі стан справ у концерні Nokian Tyres є відмінним. Хілле Корхонен зможе привнести в роботу компанії свій лідерський досвід і чудову бренд-експертизу».

Хілле Корхонен народилася в 1961 році. Вона понад 20 років працює в міжнародному споживчому бізнесі, має досвід керування виробничими операціями на глобальному рівні. Пані Корхонен була топ-менеджером у Fiskars Oyj Abp (2008–2012) і в корпорації Iittala (2003–2008). З 2013-го й дотепер Хілле Корхонен обіймає посаду генерального директора в компанії Alko Oy. Хілле Корхонен є членом Ради директорів концерну Nokian Tyres з 2006 року. На загальних зборах акціонерів у 2017 році її кандидатуру не буде представлено на виборах членів ради директорів.

Андрій Пантюхов, який тимчасово виконує обов’язки президента і генерального директора концерну із січня 2017 року, працюватиме на цій посаді до моменту, коли пані Корхонен стане до виконання обов’язків генерального директора. З 1 червня 2017 року пан Пантюхов продовжить роботу в Nokian Tyres як виконавчий віце-президент концерну та генеральний директор російського підрозділу.

Біографічна довідка про Хілле Корхонен доступна на офіційному сайті концерну www.nokiantyres.com за посиланням:

https://www.nokiantyres.com/company/investors/corporate-governance/board-of-directors/

Більш детальну інформацію про компанію Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках: www.facebook.com/NokianTyresUkraine

https://twitter.com/NokianTyresUA

Довідка про компанію:

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представництвом фінської компанії Nokian Tyres plc. ТОВ «Нокіан Шина» було зареєстровано в Україні у 2006 році, операційну діяльність компанія розпочала у 2007 році. Цього ж року відкрився перший в Україні шинний центр Vianor. За 10 років роботи на українському ринку кількість шинних центрів Vianor зросла до 223.

Nokian Tyres – єдиний виробник шин у світі, який фокусується на потребах клієнта в північних умовах. Компанія виробляє шини для легкових автомобілів, вантажівок і спеціальної важкої техніки в основному в районах, де до шин пред’являють підвищені вимоги у зв’язку зі сніжними зимами, лісистим ландшафтом і складними умовами водіння в різні сезони. У виробництві та розробці шин Nokian Tyres прагне до сталого розвитку, мета якого – безпека і захист навколишнього середовища протягом усього життєвого циклу шини. До групи Nokian Tyres входить мережа шинних центрів Vianor, яка має 1475 торгових точок у 26 країнах світу. Станом на кінець 2015 року в компанії Nokian Tyres зайнято 4400 співробітників. Чистий обсяг продажів у 2015 році склав 1,4 млрд євро. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq у Гельсінкі.

Nokian Tyres – справжній експерт у суворих північних умовах.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні

Альона Коломієць

тел. +38 044 377 53 45

факс. + 38 044 377 53 46

Olena.Kolomiiets@nokiantyres.com

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги