Прес-релізи

«Бичачий» ринок на Форексі

Оперуючи термінами і фінансовими механізмами, поняття «ринок» спливає досить часто. По своїй суті, це слово вказує на місце зустрічі позичальника і кредитора. Але коли ми говоримо про Форекс, то крім стандартних функцій, такий ринок ще має особливий функціонал і можливості, що з'явилися в результаті взаємодії з IT-сферою.

В наші дні фінансовий ринок – це поєднання двох напрямків: валютного та фондового. Ринки працюють протягом доби в робочі дні, а торговельні операції виконуються на біржах найбільших мегаполісів світу. Завдяки появі посередницьких брокерських компаній доступ до торгівлі на біржі отримали практично всі бажаючі знайомі з контрактами, борговими зобов'язаннями, цінними паперами та іншими фінансовими інструментами.

Однак фінансовий ринок не є спокійним. Тут також є гравці з різними інтересами, які об'єднуючись у своєрідні групи або соціальні прошарки, формують подальший перебіг капіталу. Навіть переглядаючи графіки всього за один день, можна помітити, як валютні пари неодноразово терплять злети і падіння. На інтервалах з тривалістю хоча б більше місяця, амплітуда коливань може тільки зростати. Але саме волатильність і є тим інструментом у руках трейдера на платформі metatrader 4, який відкриває йому дорогу до великих грошей.

Так вже склалося історично, що час, коли біржова вартість фінансового інструменту відчуває зростання, називають бичачим ринком. Якщо ж рух, навпаки, має спадаючий характер, ринок називають ведмежим. Подібна номенклатура з'явилася з давніх часів, коли в біржовий середовищі ще можна було зустріти фермерський жаргон.

Що являє собою бичачий ринок

Отже, «бик» на ринку Форекс – це особа, що виступає в якості покупця фінансового інструменту. Саме ця категорія трейдерів формує попит, впливає на зростання цін і їх рух по амплітуді. Порівняння з биком виникло не випадково і в цьому випадку задіяно образне мислення, при якому бик піднімає жертву на роги, точно так само, як і ринок спочатку опускається, а після істотно підвищує свої ставки. При цьому форма графіка цілком залежить від того, як себе поведе прошарок «биків».

Ведмеді виступають в ролі протиборчої сторони, яка перешкоджає сильному зростанню цін. Результатом такого протистояння і виступає кінцевий графік фінансового інструменту.

В той проміжок часу, коли бики перемагають ведмедів, ціни на валюту спрямовуються вгору, що називається бичачим ринком

Застосування тренда в торгівлі

Головною особливістю, якою володіє любий трендовий рух, є стрімке зростання вартості валюти і подальша незначна її корекція. Якщо сила биків набрала обертів, тренд вже не зможе істотно скотитися вниз. Гравці розуміють, що рух в одному напрямку не може тривати вічно. Тому після виснаження запасів сил, рух спочатку уповільнює свою ціну, а після формують величину, що є самим явним сигналом для закриття угоди на купівлю.

Поради для успішної торгівлі на бичачому тренді

Довгі угоди на купівлю краще відкривати на висхідному тренді;

Не чекайте виснаження імпульсу. Краще відкривати ордер на ринку Форекс і cfd при зародженні тренду;

Використовуйте всі переваги індикаторів;

Пробиття вгору коридору по 100 барам говорить про початок бокового руху;

Обов'язково виставляйте ордери стоп-лосс;

Також для успішної торгівлі на бичачому ринку доведеться озброїтися фундаментальними і технічними методами аналізу, всілякими програмами і радниками, представленими в торговому терміналі MetaTrader, глибокими знаннями і практичним досвідом у торгівлі на міжнародному валютному ринку Форекс.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги