Прес-релізи

Для чого потрібна торгова система на ринку Форекс?

Навіть не знаюча нюансів роботи з фінансовим ринком Форекс людина розуміє, що торгівля може бути прибутковою лише за однієї умови – наявності й дотримання ефективної торговельної системи. Але де її знайти і як відрізнити від сотень стратегій, які не здатні генерувати прибуток?

Перш ніж дати розгорнуту відповідь на це питання, варто згадати про важливий нюанс – торгова система повинна підходити самому трейдеру, враховувати його вимоги і стиль роботи. Крім цього, трейдер змушений буде вивчити особливості торгової системи, оскільки будь-які прогалини в цій сфері негативно позначаються на балансі його депозиту. Часто в Інтернеті і друкованій літературі можна зустріти таку пораду для новачків: «безкоштовні торгові системи використовувати не варто, краще створити свою власну стратегію на основі знань і спостережень».

Прислухайтеся до торгових систем

Ознайомлення з порадами досвідчених гравців дозволить вам заощадити не тільки час, але і гроші. Втім, практика показує, що мало хто прислуховується до порад, воліючи швидкий заробіток і легку наживу на платформі metatrader 4. Більш досвідчені трейдери іноді все ж вирішуються заплатити за торгову систему, думаючи, що вже з нею-то їм точно пощастить.

Не всі знають, що в основі багатьох дорогих торгових стратегій знаходяться безкоштовні аналоги, які зазнали мінімальних змін. Тому, перш ніж бездумно витрачати гроші на першу, що потрапилась стратегію, зверніться за консультацією до перевіреного джерела або купуйте продукт у надійної компанії.

Вибір торгової стратегії

Якщо ви все ж вирішили скористатися чужою торговою системою, обов'язково уточніть хоча б мінімальний обсяг інформації, яка потрібна для роботи з цією стратегією. Деякі новачки віддають гроші за торгові системи, навіть не знаючи особливостей роботи з ними, почувши від друзів тільки те, що Форекс пропонує заробляти без особливої праці і в короткі терміни. Не робіть і ви подібну помилку, прочитайте необхідну літературу, запишіться на навчальні курси або скачайте відеоуроки, іншими словами, підготуйтеся до вибору торговельної системи та роботи з нею.

Якщо основний час для роботи у вас – це ніч, врахуйте, що і торгова система повинна бути орієнтована саме на цей час доби. Зверніть увагу на ті торгові інструменти, які використовуються в нічний час.

Для тих, хто не має можливості проводити багато часу біля монітора, варто підібрати торгову систему, яка врахує цю особливість і буде підготовлена до роботи з відповідними інструментами. Для торгівлі по довгих позиціях доведеться використовувати відповідні правила стратегії, а також враховувати можливість перезавантаження і додаткового укладення угод.

Для прихильників коротких позицій важливі відстані укладених угод. Зверніть увагу на графік історії і поспостерігайте за новинами, які впливають на динаміку валютних котирувань.

Тестування торгової системи

Перевірка торговельної системи перед її використанням на практиці повинна проводитися в обов'язковому порядку. Для цього трейдеру слід попередньо зареєструвати у свого forex broker демонстраційний рахунок, який позбавляє основних фінансових ризиків. Тут ви можете без остраху тестувати власні, платні і безкоштовні стратегії, отримуючи достовірний результат їх роботи у режимі реального часу. Якщо хоча б понад 70% укладених угод виявилися прибутковими, можна робити висновок, що ваша система цілком придатна для використання і з реальним торговим рахунком. В іншому випадку доведеться відмовитися від обраної стратегії або зайнятися її виправленням і доопрацюванням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги