Прес-релізи

Торгівля або інвестування: чому віддати перевагу на ринку Форекс?

У наші дні фінансової грамотності населення приділяється підвищена увага, тому і не дивно, що багато хто, у кого на руках з'явилася достатня сума для інвестування, підшукують відповідну можливість для її вигідного вкладення. Фінансовий ринок Форекс вже давно зарекомендував себе як надійний і прибутковий, але для роботи на ньому доведеться ґрунтовно підготуватися.

Перевага Форекса ще й у тому, що трейдер може вибрати підходящий для себе варіант– торгувати самостійно або віддати гроші у розпорядження професіоналів. Ви повинні визначити для себе найбільш вигідний та зручний варіант, враховуючи такі фактори, як наявність вільного часу, амбіцій і доступних фінансових коштів.

Самостійна торгівля

Для початку потрібно обрати та mt4 download. Але торгувати самому досить складно. Не тільки тому, що доводиться постійно ризикувати, вчитися і нервувати. Справа в тому, що ви самі несете відповідальність за власні вчинки і перекласти їх на невдалий день або погані умови вже не вийде. Але поряд з цими складнощами ви отримуєте і певні переваги – при грамотному підході ваш заробіток виявиться істотним, а успіхи в торгівлі безсумнівно принесуть популярність у колі фінансистів.

Досвідчені трейдери радять новачкам вибирати з двох найбільш привабливих варіантів торгівлі:

довгострокова торгівля;

скальпінг.

Для скальпінга не потрібна величезна сума в якості початкового капіталу, а з певними навичками і готовністю до ризику ви легко зможете заробити пристойну суму в найкоротші терміни, Що стосується довгострокової торгівлі, то тут вже потрібно значний стартовий капітал, але разом з тим потреба в кредитному плечі відпадає.

Втім, незважаючи на те, що скальпінг відомий як один з найбільш простих видів торгівлі на валютному ринку Форекс, кількість невдалих спроб, особливо серед новачків, залишається досить значною. Варто віддавати перевагу цьому методу торгівлі, якщо можна скористатися довгостроковим трейдингом, при якому кількість укладених угод залишається мінімальною.

Пасивна торгівля

Багато можуть здивуватися, але прибутковість інвестицій, що перебувають у довіреному управлінні, часто виявляються більшими, чим у довгостроковій торгівлі, навіть враховуючи певний відсоток комісії, який передається керуючій компанії.

Спеціалісти із Admiral Markets Australia виділяють наступні найбільш прибуткові варіанти інвестування:

1. Стандартне ДУ. У цьому випадку інвестору досить вибрати на сайті брокерської компанії надійного керівника, якому можна довірити свої гроші. Ще більш раціональний варіант – розподілити суму на кілька частин і вибрати відразу кілька трейдерів. Тим самим ви зможете диверсифікувати ризики і визначити реальну компетентність кожного трейдера.

2. Прості інвестиції. Якщо у вас немає часу і бажання, можна скористатися простим інвестуванням, при якому середній річний відсоток прибутковості доходить до 45%. У цьому випадку ви просто передаєте гроші керуючій компанії, яка на свій розсуд використовує їх у торгівлі на міжнародному фінансовому ринку Форекс. А ви, в свою чергу, отримуєте стабільний дохід по закінченню зазначеного в договорі терміну.

Враховуючи, що самостійний трейдинг вимагає величезних зусиль і тимчасових витрат на роботу і навчання, багатьом інвесторам другий варіант здається більш привабливим. Він хороший ще й тим, що ризики втрати коштів істотно скорочуються, адже розпоряджатися ними будуть не новачки, а досвідчені професіонали.

Втім, можна поєднати обидва види торгівлі, передавши одну частину своїх інвестицій в довірче управління, а другу використавши для особистої торгівлі. Подібний компроміс, як правило, показує максимальну прибутковість та істотно покращує фінансовий стан інвестора.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги