Прес-релізи

Коли усміхається фортуна в торгівлі на ринку Форекс?

На вдачу сподіваються багато трейдерів валютного ринку. Звичайно, принципи технічного аналізу та контроль новинних блоків дозволяють з певною точністю прогнозувати подальшу поведінку валютних котирувань, однак частка випадковості присутня весь час і передбачити подальший хід графіка на 100% не вдається нікому.

Особливо важлива роль везіння в тих випадках, коли укладаються ризикованої операції і гравець змушений брати велике кредитне плече, йдучи у ва-банк. У таких випадках два варіанти результату – втрата грошей або швидке отримання великого прибутку. Як правило, в подібних ситуаціях вибирається максимальне кредитне плече 1:500 і навіть більше, тому трейдер повинен мати чітку впевненість у незмінному русі курсу.

Безумовно, везіння у кожного своє. Одні гравці не використовують для початку cuentas demo trading здатні одразу на реальному рахунку збільшити свій депозит у десятки разів, а іншим доводиться для цього працювати місяцями, турбуючись з кожного приводу. Для того щоб ви отримали уявлення про фактор везіння на міжнародному валютному ринку Форекс, наведемо лише два приклади, які розкажуть про неймовірні випадки везіння, які дійсно мають місце в торгівлі і повторюються досить часто.

Надія здобула перемогу

У 1981 році один досить великий інвестор здійснив покупку індексів Доу Індастріал на суму 1 000 000 доларів. При покупці не використовувалося кредитне плече, оскільки сам обсяг угоди і без того був значним. Довгий час показник даного індексу зберігав повільне зростання, супроводжуючись мінімальними корекціями. Через рік інвестор вже міг закривати угоду і отримати при цьому нехай і не великий, але явний профіт. Однак він сподівався на успіх і через тринадцять років вдача йому усміхнулась.

У 1994 році індекс Доу Індастріал різко став збільшуватися, і після закриття угоди чистий прибуток щасливого інвестора становив 2 636 000 доларів. Тобто він отримав за свої тринадцять років терпіння 263% прибутку.

Висновок з цього яскравого прикладу один: трейдери, які обрали довгострокову торгівлю, повинні мати велику суму на депозиті та величезне терпіння, щоб спокійно сприймати будь-які коливання, які так чи інакше будуть присутні на ринку.

Фантастичне везіння

У дев'яностих роках стався наочний випадок з одним ризикованим трейдером. Вибравши для себе пріоритетним валютну пару USD/JPY і не маючи при цьому великої суми в розпорядженні, він відкрив ордер на покупку. Кредитне плече 1:200 легко вирішило проблему і в результаті, з двадцять тисяч сума угоди доросла до чотирьох мільйонів, на які він здійснив покупку USD/JPY в сорок лотів. Звичайно, він йшов на великий ризик, але було у нього і невгамовне бажання заробити.

У підсумку фортуна винагородила його вже до вечора того ж дня, коли через зростання курсу прибуток ризикованого трейдера на ринку forex España склав трохи більше 110 тисяч доларів. При цьому пара продовжувала зростати через планомірного зниження курсу Японської Ієни. Угода була закрита, але на цьому трейдер вирішив не зупинятися. Він знову багаторазово збільшив обсяг відкритого ордера і відкрив угоду на покупку. Подібний вчинок, як правило закінчується втратою депозиту, однак щасливчик передчував, що і тут удача буде на його боці. У підсумку до ранку на рахунку вже лежали більше п'ятисот тисяч доларів від успішно завершеної угоди. Виходить, що чистий прибуток фантастично везучого трейдера перевищив 2500%.

Безумовно, другий, та й перший випадок, не можна брати собі в приклади для ведення торгівлі. Однак подібне везіння дійсно зустрічається досить часто. Як правило, збільшують свої депозити багаторазово і в короткі терміни ті трейдери, які обирають стратегію скальпинга. У цьому випадку вони легко можуть отримати за один день більш ніж 100% прибутку.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги