Прес-релізи

Прайс-агрегатор — спрощений пошук вигідної ціни

Всемогутній інтернет — зручний помічник у пошуку товару або послуги. Як варіант, можна зайнятися самостійним пошуком, вдавшись до послуг пошукових систем Google або Yandex. Але, на жаль, поки не придуманий фільтр, що дозволяє впорядкувати сайти за категоріями, щоб можна було бачити результати виключно інтернет-магазинів. Для цього були придумані окремі сервіси — прайс-агрегатори. Це незалежні сайти порівняння цін на ринку. По інтерфейсу сайти прайс-агрегаторів нагадують звичайний онлайн-магазин. Різниця у тому, що останній існує заради отримання прибутку від продажів, а що стосується прайс-агрегатора, то у нього немає мети продати побільше або подорожче. Мета його послуг — надати можливість порівняти цінові умови різних магазинів і знайти найбільш вигідні на думку покупця. Таким чином агрегатор виступає незацікавленою особою — посередником між продавцем та клієнтом.

Як реалізується діяльність прайс-агрегатора? На головній сторінці сайту відображається каталог товарів та послуг. Сфера представлених товарів найрізноманітніша: від одягу до будівельних інструментів. Те ж стосується і послуг: на прайс-майданчику відображаються пропозиції рекламодавців (послуги зі страхування, будівництва, ремонту техніки та ін.). Нерідко прайс-агрегатори виступають у ролі ресурсів для розміщення оголошень, де кожен бажаючий може продати/обміняти товар або запропонувати платну послугу. Ба більше, на сайті порівняння цін може бути розділ «Відпочинок». Наприклад, на http://price.ua/ вказується ціна на авіаквитки різних перевізників (як вітчизняних, так і іноземних). Також можна знайти актуальні тур-пропозиції. Для зручності на прайс-майданчиках створюється окремий розділ динаміки цін, де можна відстежувати зниження вартості товарів.

Найчастіше послугами сайтів порівняння цін користуються для пошуку товару. Клієнт може скористатися фільтром, щоб підібрати потрібний варіант, або відразу вдатися до пошуку, якщо знає, що конкретно шукає. На сторінці зі знайденим товаром відображається інформація про нього, а також ціновий діапазон, який визначається з урахуванням цін усіх магазинів. Там же, як правило, показаний перелік цих цін із зазначенням назви магазину. Крім цього, відображається додаткова інформація: наприклад, дані про доставку (по Україні чи по Києву, вартість), термін гарантії, короткий опис товару тощо. Для кожного магазина також виділена окрема сторінка на сайті прайс-агрегатора, де вказана більш детальна інформація: сайт магазину, контакти, адреса головного офісу та філій, графік роботи, умови кредитування, способи оплати та доставки.

Обов'язкова послуга прайс-агрегатора — відображення рейтингу магазину (за 5 або 10-бальною шкалою), який складається за підсумками відгуків клієнтів. Рейтинг заслуговує на довіру, оскільки перед публікацією кожен відгук проходить модерацію.

Сайти порівняння цін — мабуть, єдиний зручний спосіб швидкого пошуку вигідної ціни та об'єктивної інформації про кожен інтернет-магазин. Прайс-агрегатор — раціональне рішення для тих, хто мало знає про репутацію того чи іншого магазину і хоче заощадити на покупці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги