Прес-релізи

11-12 квітня в Одесі відбудеться CISOLAR-2017, 6-та міжнародна конференція і виставка "Сонячна Енергетика Центральної і Східної Європи"

11-12 квітня 2017 року в Одесі відбудеться основна бізнес-подія для нових ринків сонячної енергетики Європи.CISOLAR-2017 стане новим етапом для швидкого розвитку галузі фотовольтаїки та термальної енергетики на Європейських ринках, що розвиваються.

CISOLAR-2017 – це 6-та Міжнародна конференція і виставка "Сонячна Енергетика Центральної і Східної Європи", яка буде охоплювати не тільки швидко зростаючий український ринок, а й інші перспективні ринки європейського регіону, такі як: Балканські країни, Туреччина, Болгарія, Румунія, Молдова та Білорусь.

Сьогодні Україна є одним з найбільш привабливих ринків для розвитку сонячної енергетики в Європі. Згідно амбітним планам іноземних і місцевих гравців, в наступному році загальні потужності українських сонячних електростанцій збільшаться вдвічі і досягнуть більше 1 ГВт. Ця тенденція відкриває величезні можливості для EPC-підрядників, постачальників обладнання, інвесторів і проектантів рішень.

CISOLAR-2017 буде зосереджено на останніх технологій в області сонячної енергетики,  інвестиційних можливостей українського ринку, а також інших ринків країн  Центральної і Східної Європи.  Зокрема, захід буде про інноваційні технології та обладнання на основі широкого використання сонячної енергії, яка є одним з основних важелів у розвитку низьковуглецевої економіки.

В тому числі, на CISOLAR-2017,   будуть обговорюватися питання широкого кола, а саме: використання технологій сонячної енергетики, реалізації проектів сонячних електростанцій, будівництва та експлуатації, продуктивності і надійності сонячних енергетичних систем, сонячних ринків теплової і сонячної електроенергії та їх динаміку зростання,ролі та можливостям сонячної енергетики  в інфраструктурі міст,  охолодження і нагрівання за допомогою сонячної енергетики, великомасштабні сонячні системи,  інтеграція тепла, виробленого за допомогою сонячної енергії, в промислових процесах, створення інтегрованих сонячних станцій,  внесок сонячної енергії для досягнення чистої нульової енергії будівель, системи зберігання енергії, гібридні системи, нові матеріали і нові концепції, правила і можливості для регіонального розвитку, інноваційні моделі фінансування для проектів сонячної енергетики. Законодавче поле для розвитку індустрії, а також мінімізація ризиків при роботі з ринками, що розвиваються, стануть одними з головних тем заходу.

На CISOLAR-2017, який окрім галузевої конференції, складається з виставки, будуть представлені новітні технології, рішення та обладнання для сонячної енергетики для європейських ринків сонячної енергетики, що розвиваються.

Перший день заходу включатиме в себе B2B конференцію, біржу ділових контактів та виставку. На другий день програма включає в себе спеціальні семінари для домогосподарств та малих підприємців, які збираються приєднатися до ринку сонячної енергії в якості незалежних виробників і постачальників сонячної енергії, а також виставки B2C рішень. CISOLAR-2017 представить також семінари для місцевих дистриб'юторів і представників енергопостачальних компаній.

            CISOLAR-2017 AWARDS стане новою та важливою частиною головної події у сферы сонячної енергетики регіону, і назве найкращі проекти в області сонячної енергетики в категоріях: Краща PV Інсталяція для приватних будинків; Краща PV станція середнього розміру; Краща сонячна електростанція великого розміру, а також Кращий проект у сфері сонячної термальної енергетики та інші.

            З моменту свого заснування шість років тому  CISOLAR став найважливішою платформою галузі для виробників, постачальників, дистриб'юторів, постачальників послуг і партнерів галузі сонячної енергетики, які працюють або планують почати свої проекти в регіоні Східної Європи і Центральної Азії. Більше 90% всіх сонячних енергетичних проектів, розпочатих і розроблених в цьому регіоні прямо або побічно пов'язані з CISOLAR. У 2017 році, CISOLAR збирається охопити всі перспективні і зростаючі ринки, що розвиваються у Європі.

            Організатором CISOLAR-2017 є Центр Інноваційного Бізнесу (Innovative Business Centre), який протягом останніх десяти років є організатором професійних заходів у сфері чистих технологій та енергетичних інновацій в ЄС, Східній Європі та Центральній Азії. Генеральний медіа-партнер - Bloomberg New Energy.

            Для співпраці, отримання додаткової інформації та реєстрації, будь ласка, зв'яжіться з Організаційним комітетом CISOLAR: Тел.:+44 207 442 5555, +38 044 383 03 56. E-mail: cisolar@ibcentre.org Веб-сайт: 2017.cis-solar.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги