Прес-релізи

Телевізійна прем’єра на «5 каналі»: Фільм «Зима у вогні»

Сьогодні, 21 листопада, у річницю Революції Гідності, о 19:00 на «5 каналі» відбудеться ексклюзивний телевізійний показ документального проекту-номінанта на премію «Оскар» «Зима у вогні: Боротьба України за свободу».

Світова прем'єра кінострічки, знятої ізраїльським режисером Євгеном Афінеєвським в ко-продукції США, Великобританії та України на базі компанії Netflix, відбулась 3 вересня 2015 року на Венеційському кінофестивалі. Того ж року фільм було показано у головному конкурсі на кінофестивалі в Телларайді та у секції документальних фільмів на міжнародному кінофестивалі у Торонто, де він отримав Приз глядацької аудиторії за найкращий документальний фільм.

«Зима у вогні» охоплює 93-денний період зими 2013–2014 років, відтворюючи буремні події Революції Гідності, коли український народ розпочав боротьбу за свою свободу. У кінострічку увійшли записи з місць подій, а також інтерв’ю з представниками різних поколінь, національностей, віросповідань: активістами, медичними робітниками, художниками та духовенством. 

Євген Афінеєвський, режисер стрічки: «Вражала єдність Майдану, те, що на Майдані були від малого до старого, всі соціальні верстви, національності, релігійні конфесії. Я вперше бачив, що церкви можуть розкрити двері, прихистити людей і служити госпіталями. Всі разом – народ і Бог – об'єдналися. Майдан переміг за рахунок єдності. І унікальний приклад Майдану треба було донести світу».

Дивіться сьогодні, 21 листопада, ексклюзивно о 19:00 на «5 каналі» першу частину стрічки «Зима у вогні: Боротьба України за свободу» та о 19:50 другу частину фільму.

Прес-служба «5 каналу»

контактний телефон: 351-77-20

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги