Прес-релізи

ЕСПРЕСО в свій день народження назве найкращих українських письменників

Телеканал ЕСПРЕСО в свій день народження, 24 листопада, назве трьох найкращих українських письменників

Ведучі Василь Зима та Сергій Руденко підіб'ють результати голосування одразу після програми “Підсумки”, яка розпочинається о 19:00. Також буде оголошено переможця серед тих, хто брав участь в опитуванні.

Нагадаємо, новий телевізійний созон ЕСПРЕСО розпочав із культурної події — Форуму видавців, який пройшов із 15 по 18 вересня у Львові. Саме на форумі телеканалом була заснована власна літературна премія “Письменник року”. Відвідувачам пропонували анкети, в яких необхідно було визначити найкращих український письменників у трьох номінаціях — дитячий автор, автор художніх творів та публіцистичних.

Заповнені анкети відвідувачі форуму залишали у скрині. ЕСПРЕСО зібрав сотні голосів — і готовий оголосити результати. Письменники, яких визначили найкращими отримають абсолютно безкоштовну медіа підтримку від телеканалу та порталу.

До речі, тим, хто брав участь у голосуванні, пропонували перевірити вдачу — і виграти приз. Для цього необхідно було залишити контактну інформацію на бланку. Переможця визначнено! Його ім'я так само прозвучить одразу після підсумкового випуску новин.

Тож слідкуйте за ефіром ЕСПРЕСО у четвер, 24 листопада! 

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=V7rofVr1hBc

Прес-служба ЕСПРЕСО.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги