Прес-релізи

На Львівщині розроблена Стратегія залучення інвестицій та розвитку регіону

3-4 листопада у Львові відбувся Міжнародний економічний форум «Львівщина – фабрика Європи».

Президент України під час свого виступу в рамках форуму наголосив на важливості реформи децентралізації, яка принесла реальний фінансовий ресурс місцевим громадам. «Бюджети міст зросли вдвічі за два роки. Бюджети розвитку зросли в п’ять разів. Нарешті з’явилися власні інвестиційні спроможності українських міст і українських регіонів. І не треба більше нічого погоджувати в Києві», - зазначив Петро Порошенко.

Також глава держави зазначив, що Львівщина наразі є одним із ключових регіонів України в плані виробничих потужностей та потенціалу. З метою підтримання економіки, збільшення інвестицій не лише загалом в Україну, а зокрема у Львівську область й відбулася розробка стратегії «Львівщина — фабрика Європи». Голова Львівської облдержадмінстрації Олег Синютка у своєму виступі

на форумі також наголосив, що у перетворенні країни ключова роль має бути відведена Львівщині: «У перетворенні країни, на мою думку, ключова роль має бути відведена Львівщині, бо це західна столиця, це культурна столиця, бо це місток між ЄС і всією Україною, бо це регіон, який прийняв для себе амбітний план стати «фабрикою Європи». «Львівщина – фабрика Європи» – це не просто назва форуму, це обраний напрям розвитку регіону та стратегія залучення інвестицій. Компанії, які 15-20 років тому виходили на Східноєвропейські ринки і досі прагнуть поєднати кваліфіковану робочу працю, доступну сировину та довгострокову перспективу. Через форум ми донесли інформацію іноземним компаніям, що Україна має все це, більше того, якість залучених інвестицій вже підтверджує позитивний інвестиційний клімат», – наголошує Радник голови Львівської обласної державної адміністрації з питань розвитку регіону та залучення інвестицій, Керівник управління інвестиційної політики Роман Матис.

Петро Порошенко зазначив, що українська економіка нарешті почала зростати вперше з 2014 року і закликав інвесторів не боятись і інвестувати в розвиток регіону. Надалі економіка і ситуація в Україні буде тільки покращуватися, і треба сподіватися на краще.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги