Прес-релізи

Залучення коштів та міжнародне партнерство в аграрній галузі – другий день Економічного форуму у Львові

У п’ятницю, 4 листопада, українські та зарубіжні аграрії, у рамках дводенного XVI Міжнародного економічного форуму у Львові, говоритимутьпро розвиток агропромислового сектору.

Тематична панель відбудеться у реконструйованому Музейно-культурному комплексі пивної історії “Львіварня”, який вже невдовзі відчинить свої двері для відвідувачів. Того ж дня у музеї також відкриють виставку "Бізнес - мистецтво", "Історія мистецтва: взаємопроникнення західного та українського мистецтва".

Загалом, аграрній галузі буде присвячений окремий напрямок Форуму, під час якого українські та іноземні експерти ділитимуться досвідом із виробництва продукції з доданою вартістю, залучення додаткових фінансових ресурсів та ефективного партнерства із міжнародними компаніями.

Серед учасників дискусій – міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, генеральний директор ПАТ "Карлсберг Україна" Євген Шевченко.

Панель складатиметься із двох частин. На першій експерти розглянуть практику міжнародних організацій, комерційних банків і лізингових компаній із кредитування виробників продукції з доданою вартістю та інноваційні інструменти фінансування. Говоритимуть й про страхові продукти для аграрної галузі, побудову фінансової звітності, програми Уряду Японії для країн Східної Європи, а також формування портрету компаній для зацікавлення інвесторів.

Друга панель буде зосереджена на стратегії виходу українських виробників продуктів харчування на зовнішні ринки. Провідні вітчизняні та закордонні фахівці галузі ділитимуться досвідом із розробки окремих брендів для реалізації продукції, відкриття представництв і торгових домів за кордоном, а також співпраці із партнерами у країнах-імпортерах. Дискутуватимуть і про імідж України на зарубіжних ринках та розвиток галицької кухні в контексті співпраці фермерів і рестораторів.

Свої доповіді готують:

  • Наталія Микольська, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України;

•       ШевкіАджунер, голова представництва ЄБРР в Україні;

•       Стівен Фішер, генеральний директор Citi в Україні;

•       Наталя Порвіна, директор департаменту підтримки агробізнесу ПАТ "КредіАгріколь Банк";

•       Яніна Пономарьова, комерційний директор "ОТП-Лізинг";

•       Представник компаніїSyngenta та інші.

 

Реєстрація та детальна програма на сайті: http://ief.com.ua/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги