Прес-релізи

Нові BMW S 1000 RR, S 1000 R та S 1000 XR.

Модельний ряд BMW Motorrad 2017 року поповнився трьома новими моделями: BMW S 1000 RR, S 1000 R та S 1000 XR. Всі три мотоцикла стали ще яскравіше, швидше та простіше в управлінні та відрізняються розширеним набором оригінальних аксесуарів BMW Motorrad, доступних в якості опціонального заводського оснащення.

Новий BMW S 1000 RR.

Потужний рядний 4-циліндровий двигун, адаптований під екологічний стандарт Євро-4.

Рядний 4-циліндровий двигун об'ємом 999 куб. см зазнав ряд змін і тепер повністю відповідає екологічному класу Євро-4. Максимальна потужність двигуна залишилася на колишньому рівні - 146 кВт (199 к.с.) при 13500 об / хв, а його піковий обертовий момент становить 113 Нм при 10500 об / хв. Широкий робочий діапазон обертів двигуна S 1000 RR дозволяє зробити щоденні поїздки ще більш комфортними: обертовий момент залишається на пікових значеннях при частоті від 9500 об / хв (112 Нм) та аж до 12000 об / хв (113 Нм).

Новий елемент додаткового обладнання «Riding Modes Pro».

У лінійці додаткового обладнання «Riding Modes Pro» стала доступна система ABS Pro. У той час як вже існуюча на мотоциклах BMW Motorrad система ABS забезпечує високу ступінь безпеки при гальмуванні на прямих, нова система ABS Pro демонструє ще більшу ефективність та дозволяє впевнено гальмувати навіть на звивистих ділянках дороги. Дана система активна у режимах кермування «Rain», «Sport» та «Race», а головне здатна запобігти блокуванню переднього колеса та відриву від землі заднього колеса при екстреному гальмуванні. Подібне технічне нововведення поширюється і на модель S 1000 R.

Новий S 1000 RR - одномісний мотоцикл з накладкою на пасажирське сидіння та нової кольоровою гамою.

Тепер S 1000 RR поставляється із заводу в одномісній конфігурації - з накладкою на пасажирське сидіння. Однак у списку додаткового устаткування можна безкоштовно вибрати пасажирський пакет: пасажирське сидіння з комплектом підніжок.

На мотоциклах S 1000 RR доступна знайома колірна палітра: поєднання Racing Red / Lightwhite в глянсовому відтінку, що додає ще більше динаміки мотоциклу, і варіант BMW Motorsport, який включає в себе кольори Lupine Blue металік / Racing Red та відсилає до спортивної родоводу моделі. В обох випадках мотоцикл поставляється з колесами, ободи яких оздоблюють червоні лінії. Додатково в кольоровій гамі нового S 1000 RR з'явилося поєднання двох металіків Granite Grey / Blackstorm, що додає мотоциклу більш витончений та благородний вигляд.

Новий BMW S 1000 R.

Високопродуктивний 4-циліндровий двигун, що відповідає екологічному стандарту Євро-4, зменшена вага і титановий глушник для ще більш потужного звуку та спортивного вигляду.

Новий S 1000 R оснащений перевіреним часом 4-циліндровим двигуном об'ємом 999 куб.см. Максимальна потужність двигуна збільшена на 3 кВт (5 к.с.) і тепер досягає значення у 121 кВт (165 к.с.) при 11000 об / хв, а власна маса моделі знижена на 2 кг - з 207 до 205 кг. Також покращено та оптимізовано звук впуску та випуску. Тепер у парі з титановим глушником HP, що встановлюється в якості стандартного устаткування, новий S 1000 R відрізняється більш низьким та потужним звуком вихлопу.

Квікшифтер Pro HP в якості заводської опції для більш швидкого і точного перемикання передач без зчеплення.

Раніше представлений лише на моделях RR і XR квікшифтер Pro HP тепер також доступний і на новому S 1000 R. Він дозволяє водієві перемикатися між передачами без зчеплення, тим самим забезпечуючи бездоганний розгін не перериваючи потік обертового моменту.

Нова посилена конструкція задньої частини рами з оптимальною геометрією.

Головним елементом підвіски у новому S 1000 R є рама мостового типу з алюмінієвого сплаву, що складається з 4 виливків, зварених разом. При цьому рядний 4-циліндровий двигун виконує роль несучого елемента конструкції. За рахунок композитної структури рами і її посиленої задньої секції вдалося досягти підвищеної точності в управлінні та чудової чутливості.

Покращена багатофункціональна панель інструментів.

Як і раніше дизайн кокпіта нового S 1000 R відображає істинний дух мотоспорту. ЖК-екран у парі з аналоговим тахометром надає водієві всю необхідну інформацію про стан мотоцикла у русі. Для оптимального перемикання передач передбачений світловий індикатор, що програмується індивідуально. Приладова панель нового S 1000 R розроблена таким чином, що будь-яка інформація, що виведена на екран, легка для прочитання та видима при будь-якому ступені освітлення та при будь-якому куті нахилу.

Ізольовані від вібрацій ручки керма для ще більшого комфорту.

Ручки керма зі зниженим рівнем вібрацій забезпечують ще більший комфорт при управлінні новим S 1000 R. Подібне поліпшення запобігає навіть найнезначнішим коливанням, що передаються на руки водія. Верхня траверса також зазнала ряду конструктивних змін.

Новий BMW S 1000 XR.

Ще більш потужний рядний 4-циліндровий двигун, що відповідає екологічному класу Євро-4.

Рядний 4-циліндровий двигун нового S 1000 XR також тепер повністю відповідає вимогам екологічного класу Євро-4 і при цьому демонструє неймовірні характеристики потужності та обертового моменту. Максимальна віддача силового агрегату збільшена на 3 кВт (5 к.с.) і тепер становить 121 кВт (165 к.с.) при 11000 об / хв.

Зменшені вібрації на кермі та збільшена на 10 кг вантажопідйомність.

Більш м'які ізолюючі елементи ручок керма нового S 1000 XR ефективно знижують навіть найнезначніші вібрації, що передаються на руки водія.

Для ще більшої зручності в подорожах на новому S 1000 XR дозволена максимальна маса збільшена на 10 кг: з 434 до 444 кг. Ті ж зміни торкнулися і вантажопідйомності: вона також виросла на 10 кг.

На додаток до вже існуючих сполученнь кольорів - глянцевим Racing Red і Lightwhite, а також Granite Grey металік / Racing Red - на новому S 1000 XR став доступний новий матовий металік Ocean Blue. Це свіже колірне рішення робить вигляд нового S 1000 XR ще більш яскравим.

При цьому розширена лінійка додаткового обладнання та оригінальних аксесуарів BMW Motorrad надає максимальні можливості для індивідуалізації нового S 1000 XR.

 

За дoдатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:


Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Київ

Tel: +380 (44) 494-21-21, fax: +380 (44) 494-44-99

Mail: IKutova@bmw.ua

Web: bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги