Прес-релізи

Страхова компанія «УНІКА», торгівельна мережа «Ашан» та компанія «Оней Україна» підписали трьохсторонню угоду про партнерство

У вересні 2016 року Страхова компанія «УНІКА», торгівельна мережа «Ашан» та компанія «Оней Україна» підписали трьохсторонню угоду про партнерство. Відтепер клієнти «Ашан» можуть придбати страхові продукти компанії «УНІКА» безпосередньо у магазинах мережі.

З початку жовтня при купівлі техніки та електроніки в гіпермаркетах «Ашан» покупці мають можливість застрахувати її за програмами «Подовжена гарантія» та «Подовжена гарантія + сервіс» від Страхової компанії «УНІКА». Вартість страхових програм від 165 грн. до 945 грн., в залежності від вартості техніки та обраних ризиків.

За програмою «Подовжена гарантія» УНІКА забезпечує страховим захистом ремонт техніки після закінчення строку гарантії виробника, у тому числі поломки від перепаду напруги, що досі є розповсюдженою проблемою в багатьох регіонах України. УНІКА здійснює організацію та оплату діагностики, доставки і ремонту техніки, а якщо техніка ремонту не підлягає – відшкодовує клієнту її вартість.

Клієнти, що обирають програму «Подовжена гарантія + сервіс», окрім оплати ремонту чи суми на нову покупку, на додаток отримують зручне та якісне обслуговування техніки. Послуги, що зазвичай необхідні (чистка, налаштування, перевірка підключення, цілодобові технічні консультації, виїзд представника сервіс-центру на місце користування технікою), також будуть організовані та оплачені Страховою компанією «УНІКА». При цьому, клієнт може користуватися сервісом вже з першого дня після покупки, незалежно від строку гарантії виробника.

Страхова компанія «УНІКА» приділяє велику увагу наданню якісного страхового захисту та дбає про ефективне врегулювання страхових подій. Щомісячно УНІКА виплачує своїм клієнтам страхові відшкодування на суму близько 40,0 млн. грн.

Довідка:

UNIQA в Україні

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників обслуговують близько 1,2 млн. страхових полісів. www.uniqa.ua

UNIQA InsuranceGroup

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках Австрії, Центральної та Східної Європи. Понад 22 тис. співробітників обслуговують 9,3 млн. клієнтів в 19 країнах: Австрії, Італії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Албанії, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Чехії та Україні.

www.uniqagroup.com

Ашан Рітейл – це міжнародна компанія роздрібної торгівлі, представлена напрямками гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому та електронна комерція. Перший магазин Ашан було відкрито у 1961 році у Франції. В Україні компанія існує з 2008 року та сьогодні налічує 11 гіпермаркетів у 5 містах. Суть нашої діяльності  - покращувати купівельну спроможність та якість життя все більшої кількості клієнтів і робити це за допомогою відповідальних, професійних, захоплених своєю справою, цінних та гідних поваги співробітників.

Оней Україна – дочірня структура міжнародного Банка ОНЕЙ в Україні (Oney Banque, 1983), який є частиною Холдінгу Ашан (більш ніж 7 млн клієнтів в 11 країнах світу). Оней Україна співпрацює з мережами гіпермаркетів «Ашан Україна» та «Леруа Мерлен Україна» у сфері надання фінансових послуг споживчого кредитування та страхування відповідно до найвищих міжнародних стандартів.

UNIQA - контакти для преси в Україні
Олена Симончук
01033, Київ, Україна, вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.
ua

www.uniqa.ua

Ашан Рітейл - контакти для преси в Україні
Дар’я Кір’ятська

04073, Київ, Україна, проспект Московський (Степана Бандери), 15-A

+38 044 593 23 11 (вн. 1229)
E-mail:
dkiryatska@auchan.ua

www.auchan.ua

Оней Україна - контакти для преси в Україні
Анна Добрина

04073, Київ, Україна, проспект Московський (Степана Бандери), 15-A

+38 044 391 38 25 (вн. 1750)
E-mail:
adobryna@auchan.ua

www.oney.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги