Прес-релізи

LEXUS НА «BEST FASHION AWARDS 2016»

Lexus взяв участь у церемонії нагородження переможців премії в галузі дизайну та стилю «Best Fashion Awards», яка відбулася 19 вересня 2016 року у столичному концертно-виставковому центрі «Парковий».

Lexus презентував зірковим гостям церемонії, які отримали змогу доторкнутися до концепції  Lexus Life, вишукані преміальні кросовери: інноваційний NX 300h, вражаючий RX 200t та розкішний LX 570. А всі бажаючі отримали новий унікальний досвід, у тому числі й у ексклюзивній фотозоні «NX Look Room» в оточені гнучкого панорамного відеоекрану довжиною 24 метри, на який відеостиліст підбирав дизайнерські зображення відповідно до персональних образів учасників зйомки.

Lexus – це визнаний преміум бренд, який надихає майстрів креативних індустрій у всьому світі на створення надзвичайного. Пробуджуючи уяву та стимулюючи інноваційне мислення, Lexus відкриває шляхи у світ,  де головне – це вже не просто вартість і статус, а якість, творчість, індивідуальність та інновації.

Співпраця з «Best Fashion Awards» втілює філософію досконалості, де поява нових граней, вихід за межі й перевершення очікувань – є сенсом буття бренду Lexus.

Надихайтеся разом із Lexus!

www.lexus.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги