Прес-релізи

З 19 вересня канал ЕСПРЕСО запускає політико-сатиричне “ЧБ-шоу”

Телеканал ЕСПРЕСО продовжує дивувати своїх глядачів новини проектами. З 19 вересня денна прямоефірна студія буде представлена у новому форматі “ЧБ-шоу”.

Тандем ведучих Сергія Чернишова і Богдана Буткевича настільки сподобався глядачам, що керівництво ЕСПРЕСО вирішило виокремити їх в окремий формат “ЧБ-шоу”, який триватиме з понеділка по п'ятницю з 11 :00 до 17:00.

Це буде політико-іронічне шоу з елементами сарказму. Ми не просто обговорюємо події, а даємо такий собі рецепт, суб'єктивний погляд для якісно нового оновлення українського суспільства. Ми точно знаємо, як краще і не стидаємось про це говорить”, - розповідає ведучий Сергій Чернишов.

Тут буде місце, і політиці, і суспільно важливим подіям. Головна відмінність шоу — несподіваний оригінальний погляд на те, що відбувається в Україні.

«Це класичний формат американського шоу — несерйозно про серйозне, легко про складне. Сухі новини без пояснення на сьогоднішній день нецікаві людям. Суспільство нарешті почало правильно формуватись саме ідеологічно. А канал ЕСПРЕСО має правильний, здоровий право-республіканський погляд. Такий погляд в легкій, іронічній формі ми і будемо давать нашому глядачу”, - говорить ведучий Богдан Буткевич.

Дивіться “ЧБ-шоу” з понеділка по п'ятницю з 11:00 до 17:00 на телеканалі “ЕСПРЕСО”.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги