Прес-релізи

MINI покаже інсталяцію MINI LIVING - Forests на London Design Festival 2016.

На Лондонському фестивалі дизайну легендарний британський бренд MINI представить свою творчу колаборацію з всесвітньо відомим архітектором - Асіфом Ханом. Простір MINI LIVING - Forests буде доступний для відвідувачів під час проведення заходу з 17 по 25 вересня 2016 року.

Проект демонструє новаторську інтерпретацію концепції «третього місця». Це частина міського простору, яка не пов'язана з будинком («першим місцем») або роботою («другим місцем»). У нашому сучасному урбаністичному суспільстві такі точки (наприклад, кафе і ресторани) створюються для розслаблення, зустрічей з друзями і творчої взаємодії.

Продумуючи MINI LIVING - Forests, Асіф Хан надихався японською ідеєю "shinrin yoku". Вона переводиться як «вбирання атмосфери лісу», тобто занурення у лісне середовище. Бренд MINI і архітектор Асіф Хан пропонують відвідувачам Лондонського фестивалю дизайну зануритися у атмосферу лісу, опинившись всередині «тематичних» кімнат (Взаємодії, Творчості і Релаксації). Рослини, меблі і, у деяких випадках, покриття для підлоги створюють ефект присутності у лісі за рахунок еко-матеріалів і візуальної / тактильної взаємодії з предметами. При цьому три кімнати розташовані у жвавому міському арт-районі Шордіч у Лондоні.

Інсталяція включає в себе нові простори, персоналізовані з урахуванням потреб міського стилю життя. З MINI LIVING - Forests легендарний автомобільний бренд MINI продовжує активний діалог про майбутнє урбанізму, який почався з оригінальної інсталяції MINI LIVING на світовій ярмарці дизайну Salone del Mobile у Мілані уцьому році.

Простір Взаємодії є місцем зустрічей і спілкування, спонтанного або спланованого, де центр кімнати займає великий стіл. Опинитися у атмосфері для продуктивної роботи можна у просторі Творчості. Воно являє собою острівець творчості і креативності, де гості можуть самостійно розставити меблі по своєму бажанню. Місце Релаксації вражає відвідувачів достатком рослин - тут їм пропонується забути про повсякденну метушню і розслабитися.

Бренд MINI продовжує надихати сучасних художників, дизайнерів і архітекторів з усього світу на створення експериментальних і новаторських проектів. Їх сміливі рішення пропонують оригінальне бачення майбутнього сучасних міст. Інсталяція MINI LIVING - Forests представляє творчий підхід до поліпшення якості життя у мегаполісах майбутнього.

Асіф Хан (Asif Khan) - відомий лондонський архітектор, який розробляє інноваційні та несподівані проекти. Він відомий завдяки таким проектам, як світлова інсталяція для зимового фестивалю світла у Мельбурні та план будівлі музею Гуггенхайма у Хельсінкі.

За додатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтеся:

Єлизавета Кутова, Media/Public Relations, АВТ Баварія Київ
Tel:+380 (44) 494-21-21, fax: +380 (44) 494-44-99
e-mail: IKutova@bmw.ua

Website: www.bmw.ua, www.press.bmwgroup.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги