Прес-релізи

ТИЖДЕНЬ ІЗРАЇЛЬСЬКОГО КІНО

«Тиждень ізраїльського кіно» стартує з 8 вересня у п'яти містах України. Четвертий рік поспіль цю подію організовують Посольство Держави Ізраїль в Україні та Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість».

Кінематограф Ізраїлю - це сукупність міжнаціональних традицій, субкультур і творчості багатьох поколінь. У програмі представлено п’ять стрічок режисерів Ізраїлю: Історія про любов та темряву (2015), режисер Наталі Портман; Кав’ярня «Неглер» (2016), режисер Ярів Барел і Мор Капланскі; Останні дні Рабіна (2015), режисер Амос Гітаї; Гет, суд Вівіан Амсалем (2014), режисери Роніт Елькабец, Шломі Елькабец; Ядерний фалафель(2015), режисер Дрод Шауль.

Серед цих фільмів – учасники найпрестижніших кінофестивалів світу Каннського МКФ та Берлінале, номінанти «Золотого глобуса», володарі нагород Ізраїльської кіноакадемії і Єрусалимського МКФ.

У столиці «Тиждень ізраїльського кіно» розпочинається 8 вересня у кінотеатрі «Київ» дебютною режисерською роботою Наталі Портман «Історія про любов та темряву».  Показ відкриє Посол Держави Ізраїль в Україні Пан Еліав Бєлоцерковські та акторка фільму Нета Ріскін.

Кінострічки, що будуть представлені «Тижнем ізраїльського кіно», зможуть подивитися глядачі у Києві (з 8 вересня, кінотеатр «Київ»), Одесі (з 8 вересня, Інотеатр), Вінниці (з 16 вересня, кінотеатр Родина), Харкові (з 22 вересня, кінотеатр 8 ½) та Львові (з 22 вересня, Кінопалац «Коперник»).

За словами Генерального директора КМКФ «Молодість» Андрія Халпахчі: «Сьогодні ізраїльські фільми представлені на всіх престижних міжнародних кінофестивалях, тому що кінематографісти цієї країни підіймають теми, актуальні для всього світу. Фільми Ізраїлю майже не з’являються у нашому прокаті. Тому щорічний Тиждень ізраїльського кіно в Україні стає все більш популярним».

Фільми програми демонструються мовою оригіналу з англійськими і українськими субтитрами.

Тиждень ізраїльського кіно проходитиме за підтримки: Ізраїльського культурного центру при Посольстві Держави Ізраїль в Україні  у м. Києві; Філії "Сохнут-Україна"; ПАТ «Укрпластик»; Міжнародних авіаліній України.

Медіа-партнери:

5 канал / UBR / Ретро FM / Український Тиждень / Газета по-українськи / gazeta.ua / День

З повагою,

прес-служба КМКФ «Молодість» 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги