Прес-релізи

Режисерський дебют Наталі Портман покажуть у Києві

8 вересня у кінотеатрі «Київ» відбудеться українська прем’єра дебютної режисерської роботи Наталі Портман "Історія про любов і пітьму". Показ відкриє Посол Держави Ізраїль в Україні Пан Еліав Бєлоцерковські.

Біографічний фільм заснований на мемуарах ізраїльського прозаїка і журналіста Амоса Оза. Сценарій кінострічки розгортається навколо молодої матері Фані Оз (Наталі Портман), яка самотужки виховує сина Амоса. Утікаючи від переслідування, після переїзду в Палестину з Європи, Фані всіляко намагається відвернути сина від суворої реальності.

Прем’єра фільму пройде у рамках фестивалю «Тиждень ізраїльського кіно», який стартує з 8 вересня у п'яти містах України. Організовують захід Посольство Держави Ізраїль в Україні та Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість».

У програмі - п’ять стрічок ізраїльських режисерів: Історія про любов та темряву (2015), режисер Наталі Портман; Кав’ярня «Неглер» (2016), режисер Ярів Барел і Мор Капланскі; Останні дні Рабіна (2015), режисер Амос Гітаї; Гетт, або суд Вів'єн Амсалем (2014), режисер Роніт Елькабец, Шломі Елькабец; Ядерний фалафель (2015), режисер Дрод Шауль.

По програми увійшли учасники Каннського МКФ та Берлінале, номінанти «Золотого глобуса», володарі нагород Ізраїльської кіноакадемії і Єрусалимського МКФ.

Кінострічками зможуть насолодитися глядачі у Києві, (з 8 вересня, кінотеатр «Київ»), Одесі (з 8 вересня, Інотеатр), Харкові (з 22 вересня, кінотеатр 8 ½), Вінниці (з 16 вересня, кінотеатр Родина) та Львові (з 22 вересня, кінотеатр Кінопалац «Коперник»).

Фільми програми демонструються мовою оригіналу з англійськими і українськими субтитрами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги