Прес-релізи

Народжені вільними: Телемарафон «25 років незалежності» на «5 каналі»

У середу, 24 серпня, «5 канал» розпочне телемарафон «25 років незалежності». Вестимуть марафон Яніна Соколова, Катерина Кельбус, Віталій Гайдукевич, Лариса Губіна, Роман Чайка та Тетяна Даниленко.

Святковий ефір «5 канал» розпочне о 06:00 з урочистого звучання Державного Гімну України, який відтепер щодня налаштовуватиме глядачів на новий день.

З 7-ї ранку та протягом дня в ефір виходитимуть телевізійні нариси про національні символи української держави, тематичні та історичні авторські сюжети журналістів «5»-го, які, зокрема, нагадають, чим запам’яталося правління чотирьох Президентів незалежної України: від сходження на політичну верхівку Леоніда Кравчука та епохи грандіозних скандалів Леоніда Кучми до революцій часів Віктора Ющенка та Віктора Януковича, а також прямі включення з різних точок країни, завдяки яким глядачі матимуть змогу спостерігати за святкуванням Дня Незалежності на Заході, Сході, Центрі, Півночі та Півдні України.

            О 09:40 «5 канал» розпочне трансляцію наживо військового параду з Майдану Незалежності за участі Президента України Петра Порошенка.

            У денних та вечірніх розмовних студіях ведучі разом з гостями - представниками різних гілок влади, священнослужителями, соціологами, громадськими діячами, письменниками, військовослужбовцями та волонтерами – згадають, якою була країна протягом чверті століття: з моменту проголошення Незалежності і до сьогодення. Перемоги, здобутки, мрії та надії. Чого досягла Україна за 25 років.

Окрім цього, спеціально до свята, журналісти підготували спецвипуски найцікавіших проектів «5 каналу».

О 15:15 у спецвипуску проекту «Невигадані історії» - «Антонов» - Ольга Калиновська покаже українців, які підкорили небо. Тих, хто зазвичай залишається за кадром, але завдяки кому нові сучасні АНи піднімаються у небо.

            0 16:05 протягом сорока хвилин Олег Криштопа та його «Машина часу» поринуть у історію майже тисячолітньої боротьбу українців за свою незалежність.

О 22:00 Валентин Трохимчук у проекті «Велика політика» проаналізує, як змінювалися традиції та цінності українського владного Олімпу: від романтичної ейфорії до прагматичного конформізму.

            Валентин Трохимчук, редактор телемарафону: «За 25 років після здобуття формальної незалежності боротьба за фактичну незалежність лише починається. Ми нагадаємо, як непросто здобувався національний суверенітет, і чого коштує сьогодні його захист».       

Дивіться у середу, 24 серпня, з 6-ї ранку на «5 каналі» святковий телемарафон «25 років незалежності».

Прес-служба «5 каналу»,

контактний телефон 351-77-20

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги