Прес-релізи

ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ONLINE ПРОДАЖІВ УНІКА

УНІКА надає нові переваги і можливості для своїх клієнтів, розширюючи свою присутність в Інтернеті. Online продажі страхування виїжджаючих за кордон дають перші успішні результати.

З початку 2016 року Страхова компанія «УНІКА» впровадила проект з розширення своєї присутності в Інтернет-просторі, першим етапом якого стала модернізація сайту компанії www.uniqa.ua. У квітні була запущена нова версія сайту, створена на основі стандартів UNIQA Insurance Group (Austria). Сайт компанії відповідає всім сучасним вимогам, і носить не тільки інформаційний характер, а є зручним інструментом для отримання консультацій фахівців з різних видів страхування, як для фізичних осіб, так і для великих корпорацій.

Другим етапом проекту став запуск онлайн продажів − з липня цього року можна придбати договір страхування виїжджаючих за кордон прямо на сайті УНІКА. Тепер клієнтам не обов'язково відвідувати офіси компанії для придбання страховки, досить вибрати тип подорожі, напрямок і кількість днів, заповнити онлайн форму, і після оплати отримати договір на електронну пошту. Онлайн продажі туристичного страхування вже показали успішні результати − за неповний місяць з моменту запуску даним сервісом скористалися більше 100 чоловік.

Крім того, клієнти УНІКА можуть розрахувати на сайті вартість страхування  КАСКО і замовити доставку договору страхування.

Восени цього року УНІКА планує запуск продажів через сайт полісів ще двох видів - обов'язкового і добровільного страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦВ і ДСГО). На сьогоднішній день клієнти УНІКА мають можливість через сайт компанії замовити доставку полісів за цими видами страхування.

Поєднання інноваційних та традиційних підходів дозволяє Компанії «УНІКА» надавати комфортні та вдосконалі страхові рішення. Надійне забезпечення захисту інтересів своїх клієнтів і партнерів - основне завдання діяльності компанії. УНІКА строго виконує взяті на себе страхові зобов'язання: щомісячний сумарний обсяг виплат клієнтам УНІКА становить в середньому 40 млн. грн.

Довідка:

UNIQA в Україні

UNIQA Groupвийшла на ринокУкраїни в 2006 році. СьогодніКомпанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», ценральніофісиякихрозташовані в Києві, пропонуютьвсівидиризиковогострахування і страхуванняжиття через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис.співробітниківобслуговуютьблизько 1,2 млн. страховихполісів.

UNIQA InsuranceGroup

UNIQA Group є однією з провіднихстраховихгруп на своїхосновних ринках Австрії, Центральної та СхідноїЄвропи. Понад 22 тис. співробітниківобслуговують 9,3 млн. клієнтівв 19 країнах: Австрії, Італії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Албанії, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Чехії та Україні.

UNIQA - контакти для преси в Україні:
ОленаСимончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A

E-mail: pr@uniqa.ua

www.uniqa.ua
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги