Прес-релізи

ROLLS-ROYCE ПРЕДСТАВИВ BESPOKE-КОЛЕКЦІЮ, НАТХНЕННУ ПОРТО ЧЕРВО

Гостям Літньої студії Rolls-Royce на острові Сардинія були представлені два унікальні автомобілі Bespoke, покликані відобразити неповторну атмосферу одного з найбільш ексклюзивних і розкішних курортів світу - Порто-Черво.

Дух Порто-Черво, розташованого в самому серці Коста Смеральда, втілений у виконанні двох чудових Bespoke автомобілів: купе-фастбека Wraith, найпотужнішою моделлю марки, і недавно представленого світовій публіці розкішного кабріолета Dawn.

Програма персоналізації Bespoke дає поціновувачам розкоші можливість втілити свої фантазії і мрії в унікальному автомобілі, який стане справжнім відображенням їх індивідуальності. Щоб віддати данину цій формі мистецтва і відзначити відкриття літньої студії Rolls-Royce в Порто-Черво, Bespoke колекція названа «Від заходу до світанку».

Ізобель Дандо (Isobel Dando), генеральний менеджер Підрозділу Future Retail Rolls-Royce Motor Cars, зазначила: «Шанувальників нашої марки можна зустріти на найзнаменитіших курортах світу, і приголомшливе узбережжі Коста Смеральда на острові Сардінія - ідеальне місце для того, щоб відкрити літню студію Rolls-Royce для справжніх цінителів розкоші. Дивовижні Bespoke Wraith і Dawn, натхненні неймовірними краєвидами і фарбами Порто Черво, безумовно, знайдуть відгук у серцях багатьох з наших клієнтів ».

У виконанні Bespoke Wraith відображені всі півтони середземноморського заходу. Екстер'єр, виконаний в двох відтінках срібного, символізує згасаюче вечірнє небо, а  фіолетова декоративна лінія вздовж кузова дає уявлення про інтер'єр. У салоні автомобіля панує таємнича аура літніх сутінків, яку створює поєднання синього, фіолетового, грифельного та чорного відтінків. Оббивка зі страусиної шкіри створює особливо виражену текстуру.

На противагу цьому, Bespoke Dawn був створений, щоб відобразити емоції та фарби денного прибережного пейзажу Порто-Черво. Унікальний смарагдовий екстер'єр контрастує з перламутровим і зеленим тонами шкіряного салону. Використане в дизайні дерево Тика відсилає до захоплюючих відчуттів від морської прогулянки на яхті. Морські ноти виявляються і у виконанні багажного відділення - підлогове покриття повністю виконано з деревини тикового дерева.

«Серце» цього автомобіля - унікальна емблема, створена зі смарагдів і перламутру, облямованих білим золотом. Цей витвір ювелірного мистецтва - фінальний дорогоцінний штрих, що доповнює візуальну гармонію вишуканого автомобіля. Ця унікальна модель буде служити непідвладним часу нагадуванням про чарівний італійський острів.

Коста Смеральда протягом багатьох років є джерелом натхнення для творчих людей з усього світу. Саме ці місця надихнули тату-художника Мо Копполетта, який брав участь у створенні концепції та дизайну цієї колекції спільно з командою Rolls-Royce Bespoke Design.

Будучи артистом найвищого рівня, Кополетта задумав використовувати як полотна два шкіряних підголівника Rolls-Royce - і створив шедеври тату-мистецтва, які були представлені у літній студії разом з колекцією «Від заходу до світанку».

Г-н Копполетта прокоментував: «Фарби та атмосфера Порто Черво по-справжньому надихають. Ескізи, які я створив для Rolls-Royce, оживляють у серці емоції, які відчуваєш,спостерігаючи за цим чарівним місцем з гавані Promenade du Port ».

Літня студія Rolls-Royce в Порто Черво буде відкрита до вересня 2016 року.

Додаткові відомості

Усі прес-релізи та інформаційні матеріали, а також велика кількість фотографій і відеороликів у високому дозволі можна знайти на нашому сайті для ЗМІ - PressClub. Ви також можете слідкувати за новинами Rolls-Royce Motor Cars на Facebook, Twitter, YouTube, на російськомовному Twitter каналі RollsRoyceTalks і в Instagram.

Контактні особи по работі зі ЗМІ

Rolls-Royce Motor Cars

Франк Тіман (Frank Tiemann) +49 (0) 89 382 29581 frank.tiemann@rolls-roycemotorcars.com

АВТ Баварія (Rolls-Royce Motor Cars Kiev)

Єлизавета Кутова (Ielyzaveta Kutova) +38 (0) 50 444 66 29 IKutova@bmw.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги