Прес-релізи

Телеканал “Еспресо” готує святковий марафон до Дня Незалежності

Телеканал “Еспресо” спільно з радіо “Свобода” готує марафон “Україна-25: вистояти і перемогти”.

Святковий ефір розпочнеться 24 серпня о 8:00 і триватиме до 22:00. Глядачі побачать, як святкують День Незалежності України та вітають країну в різних куточках світу. Вітання на адресу 25-ти років незалежності України лунатимуть від президента України, народних депутатів, митців, військових штабу АТО. Готує привітання і команда “Еспресо”.

Протягом усього дня журналісти “Еспресо” та радіо “Свобода” робитимуть включення з різних міст, аби розповісти, як святкують день народження України у Києві, Краматорську, Сєвєродонецьку, Слов'янську, Львові, Одесі, Дніпрі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Полтаві, Запоріжжі, Сумах. Також у прямому ефірі країну привітають жителі Торонто, Афін, Брюселлю, Праги, Берліну, Польщі та Росії.

Окрім того, канал покаже найяскравіші події, які відбуватимуться у столиці. Буде багато тематичних цікавих сюжетів, ексклюзивних коментарів. Більше того, привітають нашу державу з зони АТО. Вечірній ефір продовжиться підсумковим випуском новин та святковим концертом.

Весь день на “Еспресо” говоритимуть про поразки та перемоги, втрати та здобутки, про помилки та позитивні кроки України за чверть століття.

Будьте разом з “Еспресо” в день народження України!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги