Прес-релізи

Канал “Еспресо” запускає “Поліцейську хвилю”

У понеділок, 4 липня, на телеканалі “Еспресо” - прем'єра програми “Поліцейська хвиля”. Її ведучим став тележурналіст Сергій Оратовський, відомий створенням публіцистичних циклів кримінальної тематики.

У кожному випуску програми глядачі побачать кілька тематичних рубрик, де будуть розслідування, репортажі, інтерв'ю та багато іншого. Щоденник телеканал “Еспресо” готує спільно з департаментом комунікацій Нацполіції та МВС.

"Поліція, як новий сучасний правоохоронний орган європейського зразка, зараз тільки створюється в Україні. Ця реформа — необхідна, абезальтераивна, динамічна, справді якісна, але водночас і болюча. Програма у щотижневому розгорнутому форматі запропонує   самобутній авторський погляд на ці трансформації. Окрім цього — буде достатньо і суто кримінальних історій про розслідування гучних злочинів. Тож, налаштовуйтесь на "Поліцейську хвилю", - говорить співавтор програми, директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

Дивіться “Поліцейську хвилю” вже найближчого понеділка на телеканалі “Еспресо”. Резонансні події, коментарі та заяви - усе те, що необхідно знати про діяльність правоохоронних органів.

Коли: понеділок 23:30, повтори у суботу 11:30 та в неділю 17:30.

Промо ролик програми: https://www.youtube.com/watch?v=Gt6IgaXQ0ko

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги