Прес-релізи

Наталія Бучинська випустила український альбом "Все для тебе"

Подарунок Наталії Бучинської для всіх шанувальників творчості співачки, яка звикла дивувати всіх своєю проникливістю, чуттєвістю текстів і такою ж незабутньою мелодією - український альбом "Все для тебе". Пісні про кохання, ніжність, відносини, про рідну Україну і життя.

 Шанувальники вже давно просили видати альбом, пісень багато з'явилося. І я вирішила зробити не просто альбом, а альбом повністю українських пісень "ВСЕ ДЛЯ ТЕБЕ". Це і зовсім нові пісні і вже улюблені, що стали хітами. Можна сказати, що над альбомом працювали метри дорослі і метри молодого покоління. У кожній пісні є своя історія, своя мудрість. З любов'ю дарую цей альбом "ВСЕ ДЛЯ ТЕБЕ" всім слухачам! - Розповіла Наталія Бучинська про свій новий альбом.
 
В оформленні альбому використано стильні фото, над якими працювали фотограф Дмитро Перетрутов і Марина Борщевська.
Неповторний вокал співачки, сила голосу і трепетність у виконанні надають альбому "Все для тебе" особливого звучання, в якому кожен зможе знайти для себе щось близьке. Альбом Народної артистки України Наталії Бучинської "Все для тебе" вже доступний для замовлення на iTunse і в музичних магазинах.
ВСЕ ДЛЯ ТЕБЕ (відео) https://www.youtube.com/watch?v=xpqLd89UD9I 
 
Інформація  "Master Management" 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги